"מרכז הקיסר הצהוב" הינה מרפאת מומחים של רפואה סינית מודרנית

המרפאה עובדת ומטפלת בשיטה ייחודית וחדישה אשר משלבת את כל הידע העתיק של הרפואה סינית עם טכנולוגיה מערבית מודרנית וחדישה. הייחודיות בשיטת הקיסר הצהוב היא במתן טיפול אינדיבידואלי ומדויק לכל אדם המגיע למרכז, אנחנו  מטפלים לא רק בסימפטומים או במחלה אלא גם במקור ובשורש הבעיה הרפואית.

הטיפול מתחיל באבחון מעמיק שכולל תשאול אישי, בניית מפה אסטרולוגית סינית אישית לפי תאריך הלידה אשר מבוססת על תורת הענפים והגזעים, אבחון מצב דופק ולשון שאלו הן אבחנות סיניות, בדיקת התיק הרפואי שכולל אבחנות מערביות, בדיקות דם ומעבדה, צילומי רנטגן, C.T. MRI, אולטרא סאונד ועוד. לפי כל הנתונים הללו נקבעת האסטרטגיה הטיפולית ותוכנית טיפול אישית. הטיפולים משלבים דיקור (אקופונקטורה) במחטי כסף מיוחדות, צמחי מרפא ייחודיים של המרכז, טיפולי מגע – שיאצו, רפלקסולוגיה, טווינא ומגוון עיסויים וייעוץ והתאמת תזונה. בנוסף אנו משלבים מכשור מתקדם בהתאם לבעיה כמו אלקטרודות, ניקוי רעלים, סאונות אינפרא אדום, אוזון וחמצן ועוד.

במרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, יש 7 מחלקות התמחות שונות שנותנים מענה למגוון רחב של בעיות, מחלות ומצבים רפואיים.

מטיפולים לשיפור מצב הבריאות הכללי של הגוף, דרך טיפול דיאטה, הרזייה והפחתת שומן, טיפולים בבעיות פסיכולוגיות כמו דיכאון או חרדות עד למחלקות שמטפלות באנטי אייג'ינג ושימור אנרגית החיים, קוסמטיקה סינית וטיפולי אסטטיקה להאטת סימני הזדקנות, מחלקת מגע וספא בה ניתן לקבל טיפולי מגע ממגוון טכניקות שונות מהמזרח הרחוק וכמובן התמחות וניסיון רב בטיפול במחלות כרוניות כמו סכרת, לחץ דם גבוה, עודף כולסטרול, דלקות פרקים, עזרה וסיוע בטיפול גם במחלות אוטואימוניים, מחלות של מערכת העצבים
 ועוד.

מרפאת הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית הוקמה על ידי בועז ישעיהו המכונה "הקיסר הצהוב" מומחה לרפואה סינית עתיקה וצמחי מרפא סינים וטיפול קוסמטיקה ואסתטיקה ייחודיים. עוד בתחילת דרכו הוסמך בועז ישעיהו בלימודי היפנוזה, ביו אנרגיה ומדיטציה. כבר בגיל 17 החל בועז ישעיהו את לימודיו בקולג' הישראלי לרפואה אלטרנטיבית שם הוסמך בלימודי רפלקסולוגיה, ארומתרפיה ופרחי באך. במקביל החל את לימודיו במכללה לרפואה משלימה שם התמחה באקופונקטורה, רפואה ופילוסופיה סינית, שיאצו, טווינא וצמחי מרפא.

בערבות השנים בעקבות הקשר ההדוק והמתמשך של בועז ישעיהו עם מאסטרים מומחים סינים בעולם ובתי חולים ומעבדות מחקר בנושא הרפואה הסינית בסין העממית התמחה בועז גם באלקטרו אקופונקטורה, תורת חמשת האלמנטים, Stems &Branches, אסטרולוגיה סינית, אי צ'ינג ופאנג שוואי. עוד עבר "הקיסר הצהוב" בועז ישעיהו התמחות בדרמסלה בהודו ברפואת צמחים של האירוודה, משם המשיך קשר הדוק עם סין בבית חולים XI YUAN בבייג'ין והתמחה שם בהזרקות ואינפוזיות של צמחי מרפא סינים לטיפול ומיגור של מחלות קשות כגון מחלת הסרטן, מחלות לב וכלי דם. עוד התמחה ברפואת עור, אורטופדיה, גניקולוגיה, פוריות, וטיפולי קוסמטיקה ואנטי אייג'ינג של הרפואה הסינית.

בועז ישעיהו , "הקיסר הצהוב", השתתף במספר לא מבוטל של הפקות טלוויזיוניות כמו בערוץ 10 בתוכנית "מדריך בריאות" לצידה של דפנה שפיגלמן, עם קרין מגריזו ב"יופי של יום", בערוץ 2 בתוכנית "דברים טובים". בנוסף בערוץ הבריאות הנחה  תוכנית ייחודית על רפואה סינית ושיטות טיפול מהמזרח. בתוכנית בריאות 10 עם אפרת הנזל איתה הנחה יותר מ- 30 תוכניות, בערוץ 2 בתוכנית "רפואה שלמה" בהנחיית ד"ר שגב והשתתף לא מעט בתוכנית הבריאות בהנחיית פרופ' קראסו.

בשנת 2001 הקים את חברת "הקיסר הצהוב מחקר ופיתוח בע"מ", חברה ראשונה מסוגה בעולם אשר מתעסקת במחקרים מודרניים של צמחי מרפא סינים ודיקור סיני לפיתרון מחלות מודרניות במערב. בשנת 2002 התחיל לייצר בועז בשיתוף חברת could & dragon בסין מחטים סיניות ייחודיות אשר עשויות עם ידיות של כסף טהור, היום משתמשים במחטים אלו מטפלים רבים במזרח הרחוק, אירופה ואפילו בישראל. במשך שנים רבות משמש בועז כיועץ מומחה ל- 2 חברות פרמקולוגיות גדולות בסין , חברת CONBA וחברת TAI BO .
שיתוף הפעולה הניב ליין של פורמולות מתוחכמות של צמחי מרפא בנושאים של הפחתת כאב, פוריות, דיאטה והרזיה, טיפול בדיכאון ועוד נוספים.


השנה נתחיל לראות את מוצרי הקיסר הצהוב מופצים גם על המדפים במדינת ישראל.


כל מומחי מרפאת הקיסר הצהוב עברו לימודים צמודים עם בועז ישעיהו על מנת להבין ולהפנים את עומק השיטה.
מטרת הלימודים היא להגיע לצמיחה מקצועית ורוחנית כאחד ושאיפה להבנה עמוקה של המטופל להשגת תוצאות מקסימאליו
ת.