דיקור סיני

מגוון שיטות הטיפול האלטרנטיביות הוא גדול למדיי. תורות המזרח חלחלו אט אט לעולם המערבי, וכיום גם קופות החולים ובתי חולים מציעות לצד הטיפולים הקונבנציונאליים, טיפולים אלטרנטיביים מכל מיני סוגים. אחד מסוגי הטיפולים היעילים ביותר והמסייעים ביותר נעשה באמצעות מחטי דיקור סיניות, שיטה הנקראת אקופונקטורה.

מה זה דיקור סיני?

דיקור סיני זו הטכניקה העיקרית של הרפואה הסינית. הטיפול נעשה באמצעות מחטים דקיקות, אותן נועצים בנקודות אנרגיה בגוף, הנמצאות על גבי המרידיאנים, שהם ערוצי אנרגיה שזורמים לאורך הגוף. הסינים גילו את שיטת הטיפול הזו לפני 5000 שנה לערך, ומאז הטיפול במחטים הפך להיות מאוד נפוץ, ולא בכדי, הוא אכן עוזר לטפל במגוון רב של בעיות. בגוף ישנן 365 נקודות בהן ניתן לטפל ובסופו של דבר להבריא את המטופל ולגרום לו לאיזון. לפי הרפואה הסינית, בגוף האדם ישנם ערוצי אנרגיה הנקראים מרדיאנים, ישנם 14 כאלה, ודרכם זורם הצ'י. לאורך אותם ערוצי אנרגיה פזורות נקודות דיקור, שלכל נקודה יש תפקיד מיוחד בגוף. דיקור הנקודה מפעיל את התפקוד של אותה נקודה בגוף ועל ידי כך ניתן לטפל במגוון רחב של בעיות רפואיות ומחלות. דיקור סיני הוא טיפול המומלץ הן למבוגרים אבל הן לילדים.

כיצד זה עובד?

דיקור סיני, בנקודה מסוימת על תעלות האנרגיה, מביא לידי כך שהמוח מפריש אנדורפינים וכך בסופו של דבר הגוף מרפא את עצמו. כל מרידיאן קשור לחלק גוף אחר. ניתן לטפל בכאבי ראש, בבעיות במערכת העיכול, בבעיות הקשורות לכליות, בעיות הורמונאליות, בעיות מחזור, בעיות אורטופדיות, בעיות אוזניים ועוד מגוון רב של בעיות.

למה זה כדאי?

דיקור סיני, באמצעות מחטים, הוא סוג של קסם לגוף. מאות מחקרים רפואיים הוכיחו שאכן הטיפול באמצעות דיקור סיני, מסייע רבות לאנשים להירפא מתחלואים שונים. למחטים ישנה השפעה גדולה מאוד על כל איברי הגוף. עוד בזמן הטיפול תחושו בשינויים קלים, ולכן דיקור, באמצעות מחטים סיניות הינו גם חוויה מהנה. ניתן לחוות תוצאות בזמן אמת, במהלך הטיפול, ואז גם לחוש בהקלה. את נקודות הטיפול יבחר המטפל לא באופן אקראי אלא בהתאם לאבחון ולכן, עוד טרם הטיפול הוא יבצע תשאול של המטופל על מנת לזהות מאילו בעיות בדיוק הוא סובל, ועל פי כך להתאים את תוכנית הטיפולים אישית למצבו.
כל נקודת דיקור, מניעה ומזרימה אנרגיה. דיקור סיני, מרפא סוגים שונים של מחלות ומשכך כאבים. זוהי שיטת טיפול בטוחה ויעילה לטיפול בכאבים הנובעים ממגוון סיבות. דיקור סיני, גם משפר את איכות החיים של המטופלים. לעיתים מגיעים אנשים שאיבדו כל תקווה, אבל מן הרגע שהמחטים באו במגע עם גופם, התחושה משתנה ללא היכר. הדיקור טוב לכאבי גב, מקל על בחילות במהלך היריון, מקל על כאבים לאחר ניתוחים, מסייע בטיפולי פריון, מסייע בדלקות מפרקים, מיגרנות ועוד, הרשימה היא ארוכה.

רוצים לקבל יעוץ מקצועי בקיסר? מחפשים את הטיפולים האלטרנטיביים הטובים ביותר? מחפשים את המטפלים הטובים ביותר? רוצים לעבור דיקור סיני על ידי מיטב אנשי המקצוע שהוכשרו על-ידי בועז ישעיהו? צרו עוד היום קשר עם הקיסר הצהוב, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי