דיקור קוסמטי

רבות הן הדרכים לשמור על עור הפנים שלנו, החל מרכישת תכשירי טיפוח של חברות מותג, דרך ביקורים סדירים אצל הקוסמטיקאית ועד לניתוחים קוסמטיים. אבל ישנה עוד שיטה הנקראת אקופונקטורה קוסמטית, שיטה טיפול מעולה ויעילה שתבטיח לכם מראה פנים חיוני וצעיר בדרך טבעית.

מהו דיקור קוסמטי?

דיקור קוסמטי זוהי דרך מצוינת להחיות את העור ולחדשו. כבר אין יותר שום צורך בכימיקלים וניתוחים פלאסטיים. דיקור קוסמטי, הוא יעיל מאוד, טבעי וללא שום תופעות לוואי. בזמן דיקור קוסמטי, מוחדרות מחטים דקיקות וגמישות לאזורי פנים שונים, כך עור הפנים מתרענן, מתחדש, נוצרים תאי עור חדשים, ייצור הקולגן גובר. דיקור קוסמטי מעודד זרימה של אנרגיה ודם בשכבות העור ועל ידי כך מאט את תהליך ההזדקנות של העור, מטשטש קמטים, מותח ומגמיש את עור הפנים, מעלים כתמי פיגמנטציה ומחזיר את הברק לעור הפנים. בנוסף לכל אלו הדיקור גם מסייע בניקוי רעלים. ניקוי רעלים זה חלק מאוד חשוב בטיפולים. אורך החיים המטורף שלנו, הכולל תזונה לקויה שמכילה חומרים משמרים, צבעי מאכל ועוד, חוסר שתייה של מים, עישון, חוסר מנוחה ושינה טובים, מביאים אותנו למצב שהגוף שלנו מתמלא ברעלים. חלק גדול מהרעלים נמצא בעור וזה גורם לעור להראות עייף וחסר ברק.

דיקור קוסמטי מהווה את התחלופה הטבעית ויעילה לטיפול בעור הפנים. הטיפול הקוסמטי ברפואה הסינית אינו כואב, אלא להיפך, הוא טיפול מרגיע ומהנה מאוד. וכל אחת ואחד שיוצא מהטיפול, יוצא עם תחושת טובה של רוגע ושלווה.

על הטיפול עצמו

דיקור קוסמטי מסייע רבות לעור הפנים, הוא משפר את גוון עור הפנים, יוצר לחות פנימית, מרים את העור, מותח את הפנים, מביא לגמישות של שרירי הפנים, מעלים כתמי פיגמנטציה. ניתן באמצעות הדיקור להרים עפעפיים, להעלים סנטר כפול, לטשטש קמטי גיל, להפחית נפיחות ושקיות מתחת לעיניים, לעודד ייצור של קולגן, להחיות את העור ולהגביר את החיוניות שלו, לכווץ נקבוביות בעור ועוד, היתרונות הם מרובים, כל זאת מבלי לעבור תחת סכין המנתחים. בנוסף ניתן גם לטפל ולמנוע בעיות אקנה (פצעי בגרות).

מספר הטיפולים באמצעות דיקור קוסמטי נקבע על פי מצב העור של המטופל ועל פי גילו. כל טיפול שכזה נערך למשך שעה לערך ונדרשת סידרה של בין 4 עד 12 טיפולים. לאחר מספר קטן של טיפולים כבר מתחילים להרגיש הבדל בעור הפנים. לאחר סיום סדרת הטיפולים מומלץ וכדאי לקבל טיפולים משמרים, שמתבצעים אחת למספר חודשים.

במרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, פיתח בועז ישעיהו שיטת טיפול קוסמטי ייחודי המשלב דיקור קוסמטי עם עיסוי פנים, אלקטרודות ,אולטרא סאונד, ניקוי רעלים דרך כפות הרגליים ופילינג ייחודי מצמחי מרפא של הקיסר הצהוב, לפי מצב העור של המטופל. בנוסף לכל הטיפולים הללו אנחנו, במרכז הקיסר הצהוב, משתמשים בפורמולות אנטי אייג'ינג ייחודיות להאטת הזדקנות ושיקום עור הפנים. הפורמולות פותחו על ידי בועז ישעיהו והן נקראות Beautiful  ו-  Forever Woman. הפורמולות הללו מכילות בתוכן צמחי מרפא סינים והן נחשבות לקוסמטיקה בלקיחה פנימית, כלומר, הן מטפלות בעור מבפנים. הפורמולות הן תוספת לטיפולי הדיקור הקוסמטי, השילוב שלהן ביחד עם כל הטיפולים מביא לתוצאות טובות ומהירות יותר.

יתרונות

לטיפול יתרונות מרובים. הוא איננו טומן בחובו כאבים, הוא יותר זול מזריקות בוטוקס או ניתוחים פלסטיים, אין שום תופעות לוואי, זהו טיפול בטוח לחלוטין, הטיפול איננו כרוך בתקופת החלמה, ניתן מייד לאחריו לחזור לשגרה, המטפל אינו עושה שימוש בחומרים כימיים, לא יתכנו זיהומים או צלקות עוריות.

רוצים מתיחת פנים טבעית ללא ניתוח? רוצים להצעיר את עור הפנים? רוצים לעבור טיפולים ללא תופעות לוואי? מחפשים פיתרון אלטרנטיבי לטיפול בעור הפנים? צרו עוד היום קשר עם מרפאת הקיסר הצהוב – מומחים לרפואה סינית מודרנית אנו מציעים לכם טיפולים קוסמטיים יעילים וטבעיים במחלקת הקוסמטיקה והאסתטיקה של הקיסר הצהוב. צרו עוד היום קשר לייעוץ לטיפולי יופי ואנטי אייג'ינג ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם!