המחלקה הפסיכולוגית

הפגת מתחים, דיכאון, חרדות והפרעות שינה


בקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, מטפלים ברפואה סינית בעזרת דיקור מחטים בשילוב טכניקות מגע מהמזרח הרחוק ופורמולות ייחודיות מצמחי מרפא סינים, במקום השימוש בתרופות מערביות כימיות לטיפול בבעיות נפשיות, פסיכולוגיות ופסיכיאטריות.

ניר, גיל 44: איש עסקים חרוץ שהגיע למרפאת הקיסר הצהוב בעקבות עודף מתח ולחץ בחייו בגלל עבודתו, דבר שפגע בתפקודו בחיים המשפחתיים. זה גרם לתופעות פיזיות של העדר שינה, כאבי ראש ועייפות. לאחר מספר טיפולים מספר ניר על שיפור משמעותי בחייו ומאז ועד היום הוא מקבל טיפולים בדיקור סיני להרגעה והפגת מתחים כדי שיוכל, לדבריו, לעמוד בקצב החיים האינטנסיבי בו הוא חיי.

שירה, גיל 33: הגיע למרפאת הקיסר הצהוב בעיצומו של תהליך גירושים שגרם לה לתופעה של לחץ, דיכאון והתקפי חרדה קשים מהם היא סבלה. בעקבות תופעות אלו קבלה שירה תרופות נוגדות דיכאון וכדורי הרגעה. לאחר 2 טיפולים בקיסר הצהוב, פסקו התקפי החרדה לחלוטין ובחרנו להפסיק את השימוש התרופתי בכדורים נוגדי הדיכאון. שירה קיבלה פורמולות סינית בשם Air Supply לטיפול בדיכאון ו- Twilights לשיפור השינה. בסיום סדרת הטיפולים, חזרה שירה לשגרה טבעית ללא חרדה  ועוצמתית להתמודד עם החיים מחדש.

ויקטוריה, גיל 52: הגיעה למרפאת הקיסר הצהוב לאחר שימוש בתרופות לשיפור השינה וכדורי שינה.  לאחר מספר שנים של שימוש בתרופות אלו הרופא שלה אמר שצריך להתחיל להיגמל מהתרופות הללו כי הן מזיקות לה לכבד ולכליות ובנוסף הוא חושב שהיא כבר מכורה. מאז שהפסיקה את הטיפול התרופתי המערבי, הפסיקה גם לישון בלילה והתופעות של חוסר השקט והקושי בהרדמות חזרו, בליווי כאבי ראש בלתי פוסקים. כבר לאחר 3 טיפולים במרפאת הקיסר הצהוב, חזרה ויקטוריה לישון בלילה וכיום לאחר מספר שנים היא מגיעה לטיפולי תחזוקה בעונות המעבר בלבד וישנה טוב בלילה. היא טוענת שכיום בעקבות הטיפול הסיני והתוצאות הטובות הללו, היא מבינה כמה גם היא הייתה עייפה ולא מרוכזת במהלך היום בתקופה שהיא לקחה את התרופות לשינה, למרות שהם גרמו לה לישון. ועכשיו היא מרגישה את החיוניות שלה במהלך היום וישנה טוב בלילה.


סיגל, גיל 26: סבלה ממצב של דיכאון כרוני וקיבלה טיפול תרופתי מאז גיל 20, עברה טיפולים אצל פסיכולוגים במשך שנים ומצבה לא השתפר.לאחר 6 טיפולים במרפאת הקיסר הצהוב, שכללו שימוש בפורמולת הצמחים Air Supply, התחילה סיגל לחייך ולהרגיש שינוי במצב רוחה.בסיום סדרת הטיפולים חזרה ללמוד באוניברסיטה, שאותה עזבה בגלל מצבה.בנוסף היא התחילה מערכת יחסים זוגית חדשה. בקיצור, סיגל קבלה חשק לחיות ולשמוח בעקבות הטיפול הסיני במרפאת הקיסר הצהוב.