המחלקה הפסיכולוגית
הפגת מתחים,דיכאון וחרדות,הפרעות שינה
 

שיטת הטיפול במרכז המומחים של הקיסר הצהוב פותחה והותאמה בדי לספק מענה לצרכי האדם המודרני במערב.

אורך החיים המודרני שוחק וגורם למתח ולחץ נפשי, שמשפיע על חיי היום יום שלנו.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים סובלים מדיכאון, חרדות, מתחים והפרעות שינה. מעבר להתפתחות הטכנולוגיה והמדע, פיתחנו גם מחלות חדשות שיש להן קשר ישיר לאורך החיים החדש.


הטיפולים במרכז המומחים של הקיסר הצהוב כוללים את האספקט הנפשי במטרה ליצור איזון בין הגוף לנפש. קצב החיים המודרני השוחק במערב עם ההשפעות של אנטנות סלולאריות והקרינה המופצת מהן, גורמות ללחץ ומתח נפשי, שמשפיע על חיי היום יום שלנו.

על פי הפילוסופיה הסינית, לחץ ומתח הינם שער ל
יצירתן של מחלות פיזיות כמו כאבי ראש, עצבים, כעסים, התפרצויות זעם, לחץ דם גבוה, סכרת, אולקוס, הפרעות עיכול וסרטן. לכן הטיפול במצבי המתח והלחץ ימנע ויעזור לטיפול במצבים אלה כל אלו יוצרים הפגת מתחים טבעית. 

מחלת המאה העשרים היא דיכאון
דיכאון זה שחיקה מסוימת של האדם, זו מחלה אשר גורמת לירידה באיכות החיים, פוגעת בשינה, בתיאבון ובתפקוד המיני. זה יכול לבוא בצורה כרונית או פתאומית. אנשים שסובלים מדיכאון מרגישים שהם "מפספסים" את החיים וחלקם נתלים בתרופות אנטי-דיכאוניות.

שיטת הטיפול הייחודית של מרכז המומחים של הקיסר הצהוב נותנת פיתרון למחלה זו. הטיפול , שנעשה בעזרת דיקור וטכניקות מגע שונות בשילוב עם פורמולות צמחי מרפא סינים ייחודיות של הקיסר הצהוב, מעלים כבר בטיפולים הראשונים את רמת הויטליות והאנרגיה ומחזירים את המצב הנפשי לשקט ואיזון ומשפרים את מצב הרוח בצורה משמעותית.

שיטת הטיפול במרפאה של הקיסר הצהוב עוזרת ומטפלת גם במצבי חרדה והתקפי חרדה המלווים בדפיקות לב מהירות, תחושת מחנק, מועקה וקוצר נשימה והזעות. הדיקור בשילוב טכניקות מגע וצמחי המרפא הסינים מורידים את רמת המתח הנפשי ומרגיעים את התופעות הגופניות.

ישנו גם טיפול אשר עוזר גם לאינסומניה ולהפרעות שינה . אורך החיים האינטנסיבי יכול לגרום לפגיעה ברצף השינה ומזה להידרדרות באיכות החיים. לילות נטולי שינה ועייפות כרונית מורידים את רמת האפקטיביות בחיי היום יום והופכים את האדם ללחוץ יותר, כועס יותר ועייף יותר.

טיפולים אלו גם מומלצים לאנשים שסובלים ממצבי מתח נפשי בעקבות אירועים נקודתיים בחיים, כמו תקופת מבחנים, לקראת חתונה,וכמובן עבודה לחוצה ואינטנסיבית ועוד. 

הטיפולים הייחודיים של במרפאת הקיסר הצהוב יכולים להיות ההבדל בין חיי מתח וחרדה לחיי נוחות ושלווה וכמובן גם לאריכות ימים.