המחלקה לרפואה סינית

הרפואה הסינית הינה רפואה מונעת, אך היא יכולה לטפל ולעזור בהחלמה ממצבי מחלה.

במחלקה לרפואה סינית במרפאת הקיסר הצהוב מטפלים בכל סוגי המחלות, ממחלות כרוניות כמו סכרת ולחץ דם גבוה או עודף שומנים בכבד ובדם, דרך טיפול במחלות אוטואימוניות כמו כרון, קוליטיס, דלקת פרקים ועוד ועד טיפול במחלות קשות כמו סרטן מסוגים שונים בכל שלבי המחלה וכמובן טיפול במחלות מפתוגנים חיצוניים כמו שפעת, דלקת ריאות ומחלות וירליות אחרות. הטיפול בקיסר הצהוב נעשה בשיטה ייחודית של רפואה סינית מודרנית. הטיפול מבוסס על מחטים סיניות העשויות מכסף טהור בשילוב עם פורמולות מצמחי מרפא סינים וטכניקות מגע שונות לתמיכה בגוף בזמן הדיקור הסיני.

אורנה, גיל 61: סבלה מסכרת מסוג 2 ב- 20 שנה האחרונות. שהיא הגיעה לטיפולים במרפאת הקיסר הצהוב, הרופא כבר המליץ לה לעבור להזרקות של אינסולין משום שהטיפול התרופתי הפסיק להשפיע עליה ורמות הסוכר שלה היו 300 ומעלה וה- HBA1C היה 12. לאחר מספר טיפולים אורנה החלה להרגיש טוב ובבדיקות הסוכר בבוקר התוצאות היו בין 100 ל- 160 וה- HBA1C ירד ל- 8. בסיום רצף הטיפולים היא הגיעה לרמות סוכר תקינות עם הפחתה משמעותית של הטיפול בתרופות מערביות.

גבי, גיל 50: סבל מלחץ דם גבוה עם טיפול תרופתי אינטנסיבי של נורמיטן ואוקסאר, שפגע בתפקודו האנרגטי והחליש אותו לדבריו. לאחר סדרת טיפולים במרפאת הקיסר הצהוב הפסיק גבי להשתמש בתרופות מערביות בכלל וכיום הוא נסמך על הטיפול הסיני למניעת לחץ דם גבוהה. גבי מדווח על לחצי דם של 120/80 ללא שימוש בתרופות.

אבי, גיל 64: קיבל מרופא המשפחה טיפול בסטטינים להורדת כולסטרול גבוהה בדם. התרופה המערבית גרמה לו לכאבים בגוף וקושי בהליכה. לאחר מספר טיפולים במרפאת הקיסר הצהוב הפסיק אבי את השימוש בסטטינים ורמות הכולסטרול שלו נשארו נמוכות גם לאחר מספר שנים. אבי מטופל אחת לשלושה חודשים בדיקור סיני לתחזוק ושמירה על המצב הבריאותי והוא שומר על תפריט דיאטה מופחת שומנים אותו קיבל במהלך הטיפולים במרכז הקיסר הצהוב.

אלון, גיל 27: סבל ממחלת כרון, דלקת כרונית במעיים שמלווה בכאבי בטן ושלשולים עם דימום. אלון עבר ניתוח בגיל 24 שלא פתר את הבעיה ומאז הוא קיבל טיפולים בסטרואידים במשך מספר שנים. אלון התחיל טיפולים של רפואה סינית בקיסר הצהוב באמצעות  בדיקור במחטים סיניות ופורמולות של צמחי מרפא שייחודיים לטיפול בבעיות מעיים ולאחר 4 טיפולים הוא נגמל מהטיפול הסטרואידאלי וכיום הוא אינו סובל מכאבי בטן וריבוי יציאות.

אלונה, גיל 48: הגיעה למרפאתנו לאחר גילוי של סרטן השד. אלונה עברה טיפולים ברפואה הקונבנציונלית של ניתוח וכימותרפיה ולאורך כל הטיפולים היא קיבלה טיפולי חיזוק בדיקור סיני במרפאת הקיסר הצהוב. אלונה התגברה על מחלת סרטן בקלות וללא סבל שמאפיין את הטיפולים הכימותרפיים. לאחר חצי שנה חזרה אלונה לשגרת חיים רגילה.

עודד גיל 51: הגיע למרפאת הקיסר הצהוב בעיצומה של מלחמה עם מחלת סרטן המעי. מצב ספירת הדם שלו היה גרוע בעקבות הטיפולים הכימותרפיים והוא היה עם סיכויי הישרדות נמוכים. הרופאים כבר שקלו לוותר על המשך טיפול כימותרפי בגלל חולשתו. לאחר מספר טיפולים אינטנסיביים במרפאת הקיסר הצהוב התחזק עודד והצליח לנצח את מחלת הסרטן וכמובן לעמוד בטיפולים הקשים עם אנרגיה חזקה ובראש מורם.

אירית, בת 43: סבלה מתופעות של כאבי ראש מסוג מגרנה במשך 20 שנה. היא קיבלה במשך שנים טיפולים מניעתיים לכאבי הראש דרך תרופות קונבנציונאליות חזקות מאוד. מאז שהחלה לטפל בעצמה בעזרת דיקור סיני וטכניקות מגע במרפאת הקיסר הצהוב, היא הפסיקה את השימוש בתרופות הקונבנציונליות וכאבי הראש פחתו בצורה משמעותית. כיום אירית מקבלת טיפול תחזוקה למניעת החזרה של כאבי הראש במרפאת הקיסר הצהוב אחת לחודש.