המחלקה לרפואה סינית

          
הרפואה הסינית היא רפואה עתיקה והיא מטפלת בקשת רחבה של מצבים ומחלות.

הסינים חקרו ופיתחו במשך אלפי שנים את הרפואה הסינית. וישנם מספר טכניקות טיפול ברפואה הסינית כמו הדיקור במחטים סיניות שנעשה בנקודות אנרגיה שנמצאות על גבי המרידיאנים, שהם מסלולי אנרגיה בגוף. הדיקור מווסת ומאזן את האנרגיה בגוף ועוזר לגוף להחלים ממצבי מחלה וכמובן הדיקור הסיני עוזר בשימור האנרגיה ולחיזוק הכללי וזאת בכדי שהגוף לא ישחק וישמר בריא. דרך טיפול נוספת היא השימוש בצמחי המרפא הסינים, שזו תורת רפואה שלמה.


רפואה סינית חקרה ברבות השנים למעלה מ- 12,000 חומרים בטבע אשר כוללים צמחים ,מינרלים ואפילו חלקי בעלי חיים וזאת כדי להבין איך כל אחד מהם משפיע על הגוף וגם איך השילובים והחיבורים שלהם משפיעים על גוף האדם ואיך הם מטפלים בבעיות וחולשות שונות.


שיטת הטיפול במרכז המומחים של הקיסר הצהוב היא ייחודית. האבחנה העיקרית נעשית על ידי בועז ישעיהו, מומחה לרפואה סינית מודרנית ועתיקה.  
  
                                                   

שיטת האבחנה היא אינדיבידואלית לכל מטופל. היא משלבת אבחון לפי תאריך לידה שבעזרתו בונים מפה אסטרולוגית ברפואה סינית על פי שיטת הגזעים והענפים. מטרת אבחון זה היא להבין את התהליך האנרגטי בגוף ולכוון אותו למצב החלמה. בנוסף מאבחנים  בעזרת אבחנת  דופק, אבחנת לשון, וכמובן בדיקת התיק הרפואי של המטופל , תוצאות בדיקות מערביות שנעשו ובאיזה תרופות משתמשים. לפי כל המדדים הללו בונים אסטרטגיה ותוכנית טיפולית שמותאמת באופן אינדיבידואלי למטופל. התוכנית שכוללת דיקור, טיפולי מגע, התאמת צמחי מרפא,המלצות תזונה ופעילות גופנית. כל אלו מביאים לשיפור המצב הרפואי להחלמה של המטופל בזמן קצר.

במרפאה  של הקיסר הצהוב מטפלים בשיטה זו במגוון רחב של מחלות ובעיות
 

מחלות ובעיות כמו: בעיות תפקודיות של מערכת הלב וכלי הדם, מחלות אוטואימוניות, בעיות במערכת הנשימה, מחלות של מערכת העיכול, מחלות ילדים כגון- הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות, בעיות התפתחות וגדילה, דיסלקציה ודיסגרפיה, בעיות פוריות, ראומטיזם, בעיות פסיכיאטריות ומחלות קשות וחשוכות מרפא.מאוד חשוב להבין שברפואה סינית ניתן לטפל ולסייע בכל המחלות המוכרות ברפואה המערבית

רפואה סינית הינה גם רפואה מונעת ולכן במרכז המומחים של הקיסר הצהוב אנחנו מטפלים גם במניעת מחלות וגם בתחזוקה בריאותית למניעה של מחלות ובעיות בעתיד.

הטיפול ברפואה סינית ניתן בכדי להדוף את המחלה ועם התקדמות הטיפול ניתן להוריד את המינון של התרופות הקונבנציונליות והכימיות. החלטות אלה נעשות בצורה מבוקרת תוך כדי הפניית המטופל לבדיקות מערביות המתאימות, מעקב אחר מצב התרופות ובמידת הצורך שיתוף עם הרופאים הקונבנציונליים.