כולסטרול טוב כולסטרול רע, מנקים את הגוף מהמזיקים

אחת המלחמות הקשות ביותר של האדם בתחום הבריאותי ותחום אורח החיים הוא המלחמה והמאבק המתמיד בכולסטרול הרע. הכולסטרול נוצר עקב תזונה לקויה ורוויה בשומן מזיק, אכילה מרובה של סוכרים ואפילו אכילה לא מסודרת עלולה לגרום למצב של כולסטרול גבוה , בנוסף עם השנים יכולת פירוק השומנים נפגעת וכולסטרול מצטבר בגוף ובכבד.
השלכות והשפעות הכולסטרול על הגוף

הסימפטומים וההשלכות של הכולסטרול כוללים רשימה ארוכה במיוחד של לקויות גופניות אשר בסופו של יום משפיעות גם על הנפש. כולסטרול גבוה במיוחד הוא עסקת חבילה של עודף משקל , אבל הסיכון הייחודי והמחוכם ביותר שלו לא תמיד מגיע יחד עם משקל עודף. אדם ממש לא חייב להיות שם ויכול להיות אפילו רזה מאוד ועדיין ללקות בכולסטרול גבוה במיוחד. אנשים כאלה הם בעלי חילוף חומרים גבוה המשפיע לטובה על ההתמודדות עם הכולסטרול אבל כמובן שכידוע לנו לא לעולם חוסן.במקרים של תחלואה ובמצבים מתקדמים יידרש החולה ליטול כדורים הכוללים תופעות לוואי ותגובות שרשרת של פגיעה במערכות אחרות בגוף. אבל למה לא למנוע מצב זה מלכתחילה.

ובכן קל יותר לומר מאשר לבצע

כדי לנקות את הגוף מעליית כולסטרול ואף למנוע מצבים של כולסטרול גבוה במיוחד בגוף עלינו לחיות חיים מאוזנים מבחינה תזונתית, מבחינת הפעילות הגופנית (ולא רק הפעילות של האצבעות על המקלדת) וההקפדה על שינה רצופה ומנוחה מספקת. אבל ביננו, מי באמת עושה את זה? הרפואה הסינית הבינה כבר בזמנים העתיקים שלה שכדי לעזור ולסייע לבני האדם לשמור על בריאות פחות או יותר תקינה יש צורך בתכשירים משלימים אשר יעזור וידחפו לפעולה ויביאו לתוצאות קצת יותר מהירות עם ההתמדה של שימוש מאוזן בשילוב תזונה קצת פחות מזיקה ומעט פעילות גופנית. היכולת לטפל באנשים באמצעות דיקור או צמחי מרפא מקלה מאוד על חיי היום יום ומשפרת את סיכויי ההורדה של רמת כולסטרול בגוף.

EXTRE LOW- EXTRA LIFE STILE!

בועז ישעיהו, המכונה הקיסר הצהוב, פיתח את הפורמולה EXTRA LOW בדיוק כדי לתת מענה על קשיים אלה ואחרים של אנשים הסובלים מעודף שומנים בדם ותופעה של כולסטרול גבוה במיוחד, התכשיר משפיע באופן כמעט מיידי על איזון המערכות בגוף, איזון אנרגיה ומשפר את יכולת תפקוד השרירים והמוח. היכולת המדהימה של EXTRA LOW  היא הענקת האנרגיה לגוף ואפשרות להסתפק במזון בכמויות המספקות לנו מספיק אנרגיה ומפחיתה את אפקט הזלילה ומגבירה את הערנות של הגוף והמוח, מסייע בניקוי רעלים שונים בגוף, הורדת רמת הכולסטרול הרע וחילוף חומרים מהיר יותר.

במרפאה של הקיסר הצהוב בניהול בועז ישעיהו נשמח לתת לכם מענה ויעוץ לשימוש נכון בפורמולת EXTRALOW  ובנוסף לייעץ לכן לגבי מגוון הטיפולים הסינים אשר להם תוצאות טובות בנושא הפחתת כולסטרול ושומנים בדם ושיקום הבריאות על-ידי המלצות לתזונה מתאימה ופעילות גופנית נכונה.