הקיסר הצהוב

אם אתם מחפשים טיפולים אלטרנטיביים כאלה הנוגעים למגוון היבטים, למשל לפאן הבריאותי או הפאן האסתטי, אנו מציעים לכם לפנות אל הקיסר הצהוב, זהו ללא ספק קיסר אמיתי כאשר הכוונה היא לכך שאתם הקיסר של עצמכם. אתם מטפלים במקדש הנפש והגוף שלכם באמצעות הגורמים המתאימים.

מידע על הקיסר הצהוב

במרכז הקיסר צהוב מתאימים באופן מדויק את הטיפולים לכל מטופל ומטופל בצורה פרטנית, בהתאם למצבו הרפואי והבריאותי ובהתאם לצרכים שלו. האבחון בקיסר הצהוב נעשה בעזרת תשאול אישי ומקיף, בדיקת התיק הרפואי הכולל היסטוריה רפואית, בדיקות דם וצילומים שונים ובנוסף גם באמצעות מפה אסטרולוגית אישית לפי האסטרולוגיה הסינית. המטפלים בקיסר הצהוב, מתייחסים לכל אדם בצורה אינדיווידואלית ופרטנית. הקיסר הצהוב, מעסיק צוות של מטפלים מומחים בעלי ניסיון רב בתחום הרפואה הסינית וטיפולי מגע שונים, כמו, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה ומגוון עיסויים. מרכז הקיסר הצהוב משלב בין רפואת המזרח העתיקה לבין הטכנולוגיה המודרנית, וכך המטפלים מצליחים להעניק מענה מושלם ויעיל למגוון רחב של בעיות רפואיות.

שיטות הטיפול

שיטת קיסר צהוב , הינה שיטה שעובדת יותר מ- 15 שנה. אנשי המקצוע מתאימים את רזי הרפואה העתיקה לצרכיו של האדם המודרני. אין מדובר רק על רפואה טיפולית אלא על הרבה מעבר לזה, רבדים עמוקים של פילוסופיה סינית. המומחים והמטפלים אינם רק מתייחסים לסימפטומים אלא יורדים לשורשה ועומקה של הבעיה, מאבחנים בדקדקנות ורק אז בונים תוכנית טיפול מתאימה. נגיעה בשורש הבעיה תימנע את הישנותה, ולכן מדובר גם על טיפול מניעתי.

מומחי מרכז הקיסר הצהוב, עברו התמחות בשיטה הייחודית אצל בועז ישעיהו. במרכז המומחים של קיסר צהוב ישנן 7 מחלקות טיפוליות שונות שבראשן עומד מטפל מומחה שעבר הסמכה בתחום הטיפול במחלקה.

המחלקות בקיסר הצהוב הן:

מחלקת קוסמטיקה ואסתטיקה – במחלקה זו ניתנים טיפולי קוסמטיקה טבעיים כמו: מתיחת פנים, טשטוש קמטים, העלמת כתמים וסימני גיל, הצרת היקפים, הרמת ועיצוב החזה, מתיחת בטן, טיפול בנשירת שיער והתקרחות ועוד.

מחלקת דיאטה והרזיה – במחלקה זו ניתנים טיפולים לסיוע בתהליכי דיאטה הרזיה שמעצבת, מחטבת ומצרה היקפים  ומביאה לגוף מושלם והמשקל המינימאלי תוך זמן קצר.

מחלקת אנטי אייג'ינג – במחלקה זו ניתנים טיפולים לטיפוח היופי והנעורים ושימור הגוף והנפש, על מנת שתוכלו להראות ולהרגיש צעירים ואנרגטיים גם בגיל מאוחר. הטיפול מוביל את הגוף לשיא האיזון והפריחה ומעצים את החיים.

מחלקת כאב ואורטופדיה – במחלקה זו ניתנים טיפולים למגוון רחב של בעיות אורטופדיות וכאב, כמו: פריצות דיסק, כאבי שרירים ומפרקים, בעיות גב וצוואר, דלקות מפרקים, נקעים, קריעה של שריר או רצועה, כאבי ראש, מיגרנות ועוד.

מחלקת פסיכולוגיה – במחלקה זו ניתנים טיפולים לבעיות רגשיות כמו מצבי מתח ולחץ, בעיות שינה, דיכאונות, חרדות והתקפי חרדה, בעיות פסיכיאטריות שונות ועוד.

מחלקת רפואה סינית – במחלקה זו מטפלים במגוון רחב של בעיות ומחלות, כמו: בעיות במערכת הנשימה, בעיות עיכול, שומנים גבוהים בדם, סכרת, בעיות פריון, בעיות מחזור, בעיות במערכת השתן, מחלות לב, מחלות אונקולוגיות ועוד.

מחלקת מגע וספא – במחלקה זו ניתנים טיפולי מגע שונים, כמו: רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא, עיסוי שוודי, איורוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי ארומטי ועוד.

באמצעות אתר האינטרנט של קיסר צהוב, ניתן ליצור קשר עם מומחים, לקבל תשובות לשאלות, להתייעץ באשר לבעיות מהן הם סובלים, הצוות יעניק לכם מענה אישי לכל אחד ואחת, ואם מתעורר צורך, הוא יפנה אתכם לייעוץ אצל בועז ישעיהו. לנוחיותכם יש לנו גם ערוץ ביוטיוב עם הרבה סרטוני הדרכה ותוכניות טלוויזיה עם הקיסר הצהוב – בועז ישעיהו.

לא לחינם קיים הקיסר הצהוב כל כך הרבה שנים. העסק הוכיח את עצמו והוא מעסיק את מיטב אנשי המקצוע מתחום הרפואה הסינית וחשוב לזכור שכל המומחים במרפאה  למדו עם בועז ישעיהו באופן אישי את שיטות הטיפול הייחודיות של הקיסר הצהוב .

רוצים לקבל את הטיפולים האלטרנטיביים הטובים ביותר? מחפשים את מיטב אנשי המקצוע בתחום? הרפואה הקונבנציונאלית לא עזרה לכם? מחפשים לצאת אל דרך חדשה? צרו עוד היום קשר עם הקיסר הצהוב ואנו נשמח לעזור לכם.