טיפולי ספא– פינוק וחיזוק לגוף ולנפש

הרפואה המשלימה נכנסה לתודעת הציבור בעולם המערבית בשנים האחרונות והיא תופסת תאוצה גם כחלק משלים מהרפואה הקונבנציונלית. הרפואה המשלימה כוללת מגוון רחב של שיטות טיפול שחלק נרחב מהם הם טיפולי המגע והעיסוי.

הרפואה המשלימה מתפקדת בשני מישורים, במישור הטיפול ובמישור המניעתי. הטיפול המניעתי מומלץ וחשוב מאוד לשמירה על אורך חיים בריא ותקין. חלק נכבד מהטיפולים המניעתיים כוללים את טיפולי המגע והעיסוי. טיפולי המגע עוזרים להרגיע את הגוף ואת הנפש, להרפות את השרירים ולהמשיך את היום והשבוע עם דף חלק ונקי. טיפולי המגע זה עולם רחב ומגוון וכולל טיפולים כמו רפלקסולוגיה , שיאצו, טווינא, עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי איורוודי, עיסוי תאילנדי ועוד רבים אחרים. הדרך המפנקת ביותר לקבל את הטיפולים הללו זה בספא, שם ניתן למצוא יחס אישי ומגוון רחב של טיפולים במקום אחד.

מרכז הקיסר הצהוב גאה להציג את מחלקת ספא ומגע

במחלקת ספא ומגע של הקיסר הצהוב ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולי מגע ועיסוי שנעשים על ידי מטפלים מומחים ומקצועיים בעלי שנים של ניסיון. הטיפולים במחלקת ספא ומגע מיועדים גם למניעה של מחלות ובעיות רפואיות וגם כטיפול משלים לטיפולי דיקור וצמחי מרפא על מנת לטפל במגוון רחב של בעיות רפואיות.

טווינא – עיסוי ופיזיותרפיה סיני  

עיסוי הטווינא הוא חלק משלים ובלתי נפרד מהרפואה הסינית. הטווינא הוא עיסוי עמוק וחזק והוא יכול לבוא כטיפול ספא מפנק והוא גם יכול לבוא כטיפול לכאבים ובעיות אורטופדיות. הטווינא נחשבת לפיזיותרפיה סינית והיא מטפלת במגוון רחב של בעיות רפואיות כמו כאבי גב וצוואר חזקים, דלקות מפרקים, כתף קפואה, בעיות ברכיים, בעיות שלד ומפרקים, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות עיכול, בעיות נשימה ועוד.

רפלקסולוגיה – פינוק לכפות הרגליים

מי לא אוהב עיסוי בכפות הרגליים. הרפלקסולוגיה נחשבת אחד מטיפולי המגע המבוקשים ביותר. טיפול הרפלקסולוגיה הוא פינוק מדהים שעוזר להירגע, לחזק את הגוף ולטפל בבעיות רפואיות. לפי הגישה ההוליסטית, בכפות הרגליים יש לנו את המפה של כל האיברים בגוף ובעזרת עיסוי ולחיצות על כפות הרגליים לפי המפה ניתן לאזן את הגוף ולטפל במחלות שונות.

שיאצו – הרגעה בשיטה יפנית

טיפול השיאצו מגיע מהרפואה היפנית והוא נעשה על ידי לחיצות עדינות על גבי המרידיאנים, שהם ערוצי אנרגיה שזורמים לאורך הגוף ועל ידי מניפולציות שנעשים על מפרקי הגוף. טיפול השיאצו הוא טיפול מרגיע ומשחרר העוזר לטפל בבעיות רפואיות שונות כמו בעיות עיכול, בעיות נשימה, בעיות הורמונאליות, שחרור לחץ ומתח ועוד. בנוסף בעזרת טיפול השיאצו ניתן לאזן את הגוף ולמנוע מחלות ובעיות רפואיות.

עיסוי שבדי - עיסוי מרגיע לשחרור שרירים

עיסוי שבדי הוא אחד מטיפולי העיסוי המפנקים ביותר והמוכרים ביותר בתחום טיפולי ספא הנעשה בעזרת שמני עיסוי. העיסוי השוודי הוא עיסוי עדין המשחרר שרירים תפוסים וכואבים. מאוד מומלץ לעשות עיסוי על בסיס קבוע של פעם בשבוע או פעם בשבועיים, על מנת שנוכל לתפקד טוב יותר במהלך היום יום.
במחלקת הספא והמגע של מרכז הקיסר הצהוב יש עוד מגוון רחב של טיפולי מגע ועיסוי כמו עיסוי רקמות עמוק, עיסוי באבנים חמות, עיסוי תאילנדי, עיסוי ארומטי, עיסוי איורוודי ועוד.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על מחלקת הספא ומגע של מרכז הקיסר הצהוב ועל מגוון טיפולי המגע והעיסוי הנעשים במרכז? אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרכז הקיסר הצהוב או להשאיר פרטים באתר ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף ולהתאים לכם את טיפול המגע הכי טוב עבורכם.