טיפול בדיקור סיני

לעיתים רבות אנו תרים אחר פתרונות שונים על מנת למצוא מזור למחלות או בעיות רפואיות ולרפואה המערבית אין תמיד מענה הולם. רפואה זו מטפלת רק בסימפטומים בניגוד לרפואה האלטרנטיבית המחפשת את המקור לבעיה. אחת השיטות הבדוקות והיעילות להתמודד עם מכאובים ומחלות היא באמצעות דיקור סיני.

מקור שיטת הטיפול

מקורו של הטיפול בדיקור הוא בסין הרחוקה והוא התפתח לפני כ- 5000 שנה. יעילותו של הטיפול בדיקור הוכחה זה לא מכבר במאות מחקרים מדעיים. גם בעולם המערבי טיפול בדיקור, נחשב לטיפול מוכח ויעיל אשר מסייע לאין ספור אנשים להיפטר מתחלואים שונים. דיקור סיני , נקרא גם אקופונקטורה , והסינים גילו אותו באמצעות לוחמים להם לא ניתן היה לסייע אלא באמצעות מחטים אשר הוחדרו למקומות הרלוונטיים בגוף, כך התגלתה שיטת הטיפול.

מה זה טיפול בדיקור ?

בגוף האדם ישנן 365 נקודות דיקור שונות כמספר הימים בשנה, הן מפוזרות על גבי המרידיאנים. ישנם 12 מסלולים אנרגטיים, הנקראים מרדיאנים, כמספר החודשים בשנה ובכל אחד שכזה ישנן מספר נקודת דיקור שכל אחת מהן עושה פעולה שונה בגוף. בנוסף לנקודות אלו, ישנן נקודות דיקור נוספות באוזניים ועוד 120 נקודות מיוחדות שנמצאות מחוץ למערכת המרידיאנים. על מנת לדעת היכן בדיוק לדקור את המטופל יש לדעת מאיזו בעיה בדיוק הוא סובל, וכך לקבוע את נקודות הדיקור. טיפול בדיקור, איננו כואב, נהפוך הוא, מדובר על חוויה נעימה מאוד, כבר במהלך הטיפול תחושו הקלה ורוגע, לעיתים אפילו תחושות של נמנום. את המחטים מחדירים למשך זמן מסוים, עד חצי שעה בה המטופלים ינוחו מנוחה מוחלטת.

במי ניתן לטפל?

דיקור סיני הינו שיטת טיפול מוכחת הן למבוגרים והן לילדים, למעשה ניתן אפילו לטפל בתינוקות, מדובר על טיפול מאוד בטוח ויעיל. הטיפול במבוגרים יהיה מטבע הדברים שונה מהטיפול בילדים או תינוקות. למבוגרים תוחדר המחט לפרק זמן הנע בין 21 דקות לחצי שעה, ואילו כאשר מדובר על ילדים, המחט תוחדר למשך מס' דקות. הדיקור הסיני משפיע על ילדים הרבה יותר מהר מאשר על מבוגרים.

בישראל אנשים רבים מטופלים בשיטה זו, ולמעשה גם בקופות החולים הנוקטות בשיטות טיפול מערביות, תוכלו למצוא לצד הרפואה הקונבנציונאלית, גם שיטות טיפול אלטרנטיביות בהן טיפול בדיקור. טיפולים בדיקור סיני תמצאו לא רק בקופות החולים אלא גם בבתי החולים, מכיוון שמדובר על טיפול מוכח המסייע לטפל במגוון רב של מחלות בהן בעיות פריון, כאבים מסוגים שונים, דלקות אוזניים, כאבי ראש כרוניים, בעיות עיכול ועוד.

אחד המקומות המומלצים לטיפולים ברפואה סינית, זה במרכז הקיסר הצהוב. מרכז הקיסר הצהוב היא מרפאת מומחים של רפואה סינית מודרנית. בקיסר הצהוב יש שבע מחלקות טיפול שונות המטפלות במגוון רחב של תחלואים ובעיות רפואיות והטיפולים נעשים על ידי טיפולים בדיקור סיני, צמחי מרפא, טיפולי מגע כמו שיאצו, רפלקסולוגיה, טיוונא ומגוון עיסויים. בנוסף לכל אלו, בקיסר הצהוב, מטפלים גם בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם המבוסס על עקרונות הרפואה הסינית. טיפול הדיקור במרכז הקיסר הצהוב נעשה בעזרת מחטי כסף ייחודיות, שפותחו על ידי בועז ישעיהו. מחטי הכסף עושות את הטיפול בדיקור ליעיל וטוב יותר.

מחפשים מטפל מומחה? רוצים להיות מטופלים בשיטות אלטרנטיביות יעילות ומוכחות? מחפשים אחר מטפל בשיטת דיקור סיני? שמעתם על יתרונות הרפואה הסינית ועל אקופונקטורה פנו עוד היום אל מרפאת הקיסר הצהוב, ואנו נחזור אליכם בהקדם לייעוץ אישי עם הצעות טיפולים אטרקטיביות!