טיפול סיני בילדים

עקב מערכת חיסונית שאיננה חזקה דיה ואיננה מפותחת דיה, ילדים קטנים ובמיוחד תינוקות רכים בשנים עלולים לחלות במחלות שונות. רוב ההורים ניגשים למרפאות קופות החולים ולרופאים קונבנציונאליים, מהסיבה הפשוטה שהם אינם מודעים ומכירים את יתרונות הרפואה הסינית.

טיפול ברפואה סינית לילדים

טיפול סיני בילדים הוא טיפול יעיל בעל הוכחות מוצקות בשטח בשל התוצאות הנפלאות. ילדים מגיבים מצוין ובמהירות לטיפולים אלטרנטיביים. טיפול בילדים ברפואה סינית, מתאים לבני כל הגילאים, החל מתינוקות בני יומם ועד לילדים בוגרים. בעזרת דיקור סיני לילדים ניתן לטפל במגוון רב של בעיות רפואיות ומחלות ילדים. הטיפול ברפואה סינית לילדים מתבצע על ידי דיקור עם מחטים קטנו ודקיקות שמותאמות לילדים, טיפולי מגע, צמחי מרפא שמותאמים לילדים ותזונה.

לאלו בעיות הדיקור עוזר?

כאמור ישנו מגוון רב של מחלות ילדים, טיפול בילדים ברפואה סינית, מטפל בבעיות של מערכת הנשימה, למשל אסטמה, קוצר נשימה, נזלות, שיעול וליחה, מערכת החיסונית, הוא מחזק את המערכת החיסונית, מונע דלקות חוזרות ונשנות, במיוחד דלקות אוזניים. טיפול סיני בילדים, מסייע גם לבעיות במערכת העיכול, לכאבי בטן, עצירות או שלשול ומסייע גם למגוון בעיות רגשיות, חרדות, פחדים, הפרעות קשב וריכוז ועוד. בנוסף הטיפול הסיני עוזר לגדילה והתפתחות תקינה אצל ילדים. הטיפולים הסינים בילדים הם יעילים ומהירים והם עוזרים לחזק את הגוף והנפש ועל ידי כך למנוע מחלות.

למעשה, ילדים מגיבים טוב יותר לטיפולי רפואה סינית מאשר לטיפולי רפואה קונבנציונאלית. הטיפול הקונבנציונאלי מתייחס אך ורק לסימפטומים ואיננו יורד לשורש הבעיה. הרפואה ההוליסטית מתייחסת הן לנפש והן לגוף ומודעת לקשר ההדוק ביניהם. ילדים רבים סובלים מדלקות חוזרות ונשנות באוזניים או בגרון, כל עת שזה קורה, הילד נאלץ ליטול אנטיביוטיקה שבסופו של דבר מחלישה את הגוף ואת המערכת החיסונית. לרפואה הסינית פתרונות משלה, אשר לא רק מטפלים ומחזקים את מערכת החיסון של הילדים, אלה גם עוזרים להורים לא להפסיד ימי עבודה בגלל שהילד חולה.

דיקור סיני לילדים, נעשה בצורה עדינה יותר, הוא כלל איננו כואב ואפילו מרגיע, כך שאין שום סיבה לחשוש מהמחטים. טיפול בילדים באמצעות דיקור סיני הוא קצר יותר, והמחטים הינן דקות וגמישות יותר. על מנת שהילד יקבל את הטיפול הטוב ביותר, יש לפנות אל מומחה בתחום אשר יודע כיצד להתנהל אל מול ילדים צעירים. מרפאת המומחים של הקיסר הצהוב מתמחה בטיפול סיני בילדים.

מחפשים דרך טיפול יעילה במחלות ילדים? רוצים לסייע לילד שלכם ומבלי להלעיט אותו בכימיקלים? צרו עוד היום קשר עם הקיסר הצהוב, ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הייעוצים והשירותים, אותם אנו יכולים להציע לכם.