האם ניתן למנוע ולטפל בנשירת שיער?
 

בעידן המודרני, שבו לחזות החיצונית יש חשיבות כה רבה בעיני רבים, תופעה של נשירת שיער, אצל נשים ואצל גברים, נפוצה ביותר, ומעוררת דאגה אצל כל מי שסובל מהתופעה. לפעמים המעבר מנשירת שיער להתקרחות, הוא קצר ביותר, וכדי למנוע התדרדרות במצב, חייבים טיפולים אינטנסיביים באמצעות תכשירים אמינים ויעילים.
 
באילו דרכים נתן היום למנוע נשירת שיער
 
עד לפני מספר שנים, המעבר המהיר ממצב של נשירת שיער עד למצב של התקרחות, הייתה דאגתם הבלעדית של גברים מעל גיל 35, ושל נשים שסבלו ממחלות עור שונות. אך כיום אנו רואים יותר ויותר גברים ונשים צעירים, לפעמים אפילו כבר בגילאי ה- 20, שסובלים מנשירת שיער. אורח החיים האינטנסיבי, התזונה הלקויה וכל תכשירי השיער וצביעת השיער מביאים למצב של נשירת שיער והתקרחות בגילאים צעירים יותר. 

גברים רבים שנואשו מניסיונות למנוע נשירת שיער מאסיבית ומטיפולים כושלים נגד התקרחות, היו בוחרים בשתי אפשרויות להתמודד עם התקרחות בגיל צעיר, "גלח" מלא של הראש, או חבישת פאה, חלקית או מלאה.

נשים, שאינן יכולות לאמץ את הפתרון של גילוח הראש, מחפשות פתרונות שונים להתמודד עם אותה הבעיה, כמו למשל, טיפולים קוסמטיים, רפואיים או, בדומה לגברים, ע"י תוספות שיער וחבישת פאה.
 
השוק מוצף בתכשירים שמבטיחים לעצור את המצב של נשירת שיער , חלקם עוזרים יותר וחלקם פחות. אך מה קורה במצבים שיש כבר התקרחות, האם לזה יש פיתרון?
 
לרפואה הסינית ולמרכז הקיסר הצהוב יש פיתרון מדהים, שכבר הוכח בהצלחה יתרה, לכל מי שסובל מבעיות של נשירת שיער או התקרחות , בועז ישעיהו המכונה "הקיסר הצהוב" פיתח טכניקת טיפול ייחודית וחדישה לטיפול בנשירת שיער והתקרחות. ייחודיות הטיפולים במרפאת הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, היא השילוב של ידע וטכניקות טיפול של הרפואה הסינית עם טכנולוגיה מודרנית מתקדמת. הטיפולים בנשירת שיער והתקרחות בקיסר הצהוב כוללים דיקור סיני לחיזוק ואיזון הגוף ובנוסף דיקור מקומי באזורי ההתקרחות והנשירה, טיפולי מגע העוזרים להגיע למצב של רוגע ושלווה ועוזרים להזרים דם לאזור הקרקפת ופורמולות ייחודיות של "הקיסר הצהוב" העשויות מצמחי מרפא סינים. בנוסף לכל אלו במהלך הטיפולים משתמשים גם במכשור מתקדם כמו אלקטרודות ומכשיר אוזון המזרזים את צמיחת השיער.
 
מדוע כדאי להשקיע בפתרון המונע נשירת שיער
 
מצב של נשירת שיער יכול לנבוע מכמה סיבות, כשבמרבית המקרים, ניתן לטפל בתופעה, ולעצור את הנשירה לפני שהיא הופכת למפגע של ממש ומביאה למצב של התקרחות. בדומה לבעיות רפואיות אחרות,נשירת שיער זה מצב שכדאי לטפל ולעצור אותו כמה שיותר מהר, בשלבים הראשונים, כי אז הטיפול הוא הרבה יותר מהיר וקל. אך אם כבר הגעת למצב של התקרחות, אין מה לדאוג, למרפאת הקיסר הצהוב יש טיפולים מיוחדים שעוזרים במקרים רבים של התקרחות. גם התקרחות הוא נושא שככל שנקדים לטפל בו, ניתן יהיה להגיע לתוצאות טובות יותר.
 
רוצים להפסיק את הנשירה? לחזור לשיער מלא ושופע? אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית ואחד מצוות המומחים ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם.