התקפי חרדה? איפה הסוף!

הרבה אנשים חוו בשלב זה או אחר של חייהם התקף חרדה. התקף חרדה, הוא ביטוי ללחץ נפשי ממנו סובלים אנשים. אך כאשר החרדה הופכת להיות כרונית ופתולוגית יש לדעת לטפל בה מכיוון שהיא פוגעת באיכות החיים של הלוקים בה.

מהם הסימפטומים?

הפסיכיאטרים טוענים שמצבים של התקפי חרדה מופיעים לאחר דיכאון לאורך זמן ממושך. התקף חרדה יכול להתבטא בסימפטומים רבים: מתח וחוסר שקט ומנוחה, רעידות, פעימות לב מואצות, יובש בפה, הזעה בכפות הידיים, שלשולים, תחושת גוש בגרון, חוסר יציבות נפשית, לחץ דם גבוה, סחרחורות, נדודי שינה, פגיעה בתיאבון, עייפות, אין אונות, כאבים באזורים שונים בגוף, במיוחד בחזה, נשימות מואצות, כאבי ראש, התקפי פאניקה ועוד. בהתקף חרדה ניתן לטפל באמצעות תרופות קונבנציונאליות אותן ירשום לכם רופא המשפחה. התרופות הכימיות שעוזרות בהתקפי חרדה הן תרופות הרגעה ותרופות נוגדות דיכאון. אולם, לתרופות הללו ישנן גם תופעות לוואי לא מועטות, וברוב המקרים צריך לקחת אותם לאורך שנים רבות. ישנה דרך נוספת לטפל בהתקפי חרדה, בעזרת הרפואה הסינית ומרפאת הקיסר הצהוב.

הטיפול באמצעות רפואה הסינית

לפי הראיה הסינית, התקפי חרדה נובעים מחוסר איזון אנרגטי של האיברים הפנימיים ועל מנת לטפל ולמנוע את התקפי החרדה ניתן לאזן את הגוף על ידי דיקור וצמחי מרפא. הטיפול ברפואה הסינית מתחיל בתשאול אישי, הכולל בדיקה של התיק הרפואי על מנת לאבחן את מקור התקפי החרדה. לאחר האבחון בונים תוכנית טיפולים מותאמת אישית לכל מטופל על מנת לטפל ולהעלים את התקפי החרדה בצורה יעילה ומהירה.

במרכז הקיסר הצהוב ישנה מחלקה מיוחדת המתמחה בטיפול בהתקפי חרדה. הטיפול בקיסר הצהוב הוא בשיטה ייחודית אותה פיתח בועז ישעיהו, מומחה ברפואה סינית וצמחי מרפא. הטיפולים בקיסר הצהוב כוללים דיקור סיני לאיזון הגוף והרגעת הנפש, פורמולה ייחודית של צמחי מרפא העוזרת לשחרר ולמנוע התקפי חרדה, טיפולי מגע כמו רפלקסולוגיה, שיאצו ועיסוי העוזרים להרגיע ולהשקיט את הנפש, התאמת תזונה אישית, המלצות לפעילות גופנית ושינוי אורך חיים ועוד. השילוב של כל הכלים הללו עוזר להביא את המטופל לשקט ורוגע נפשי ולחיים ללא התקפי חרדה בצורה יעילה, קלה ומהירה.

בועז ישעיהו פיתח פורמולה מיוחדת מצמחי מרפא סינים לטיפול במצבים רגשיים, כמו התקף חרדה , הפורמולה נקראת Air Supply והיא עוזרת להשקיט ולהרגיע את הנפש.

AIR SUPPLY

Air Supply היא פורמולה ייחודית העוזרת ומטפלת במצבים רגשיים שונים, כמו מתח ולחץ, חרדות והתקפי חרדה ודיכאון. Air Supply דומה בהשפעתה לתרופות נוגדות דיכאון והרגעה והיא מהווה חלופה טבעית ובטוחה לתרופות אלו. הפורמולה מטפלת בהפגת מתחים וחרדות והיא עוזרת להתמודד עם מצבים של לחץ נפשי, מצבי רוח משתנים, דיכאון והתקפי חרדה המלווים בחוסר שקט נפשי, לחץ בחזה, תחושת מחנק, דפיקות לב מואצות ועוד.

סובלים מהתקפי חרדה? סובלים מלחץ נפשי? אין שום פיתרון נראה באופק? צרו עוד היום קשר עם הקיסר הצהוב ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפתרונות להתמודדות עם המצב הנפשי!