טיפול טבעי בתופעות גיל המעבר מבצעים רק במרפאת הקיסר הצהוב
 

תופעות גיל המעבר מתחילות לתת את אותותיהן? מעוניינים למזער את התופעות באמצעות שיטה טבעית שלא מזיקה לגוף? הגעתם למקום הנכון! מרפאת הקיסר הצהוב מעמידה לרשותכן צוות מקצועי ומיומן אשר יבחר את הטיפול במתאים ביותר עבורכן בכל הקשור לתופעות גיל המעבר. כלל הטיפולים הינם טבעיים, דבר המאפשר קבלת התוצאה הרצויה ללא נזקים ותופעות לוואי.
 
מרפאת הקיסר הצהוב- טיפולים איכותיים עם צוות מנצח

כאשר אנו מדברים על בריאותנו לא כדאי לזלזל וכדאי ללכת לגורם המקצועי ביותר. אם הנכם מחפשים מקום בעל שם טוב לבצע בו טיפול לתופעות גיל המעבר הגעתם למקום הנכון! במרפאת הקיסר הצהוב יש שבע מחלקות טיפול שונות המציעות טיפול במגוון רחב של בעיות בריאותיות, החל מהקטנות ביותר עד המשמעותיות ביותר. הייחודיות של מרפאה זו היא טיפול טבעי מתבסס על סודות הרפואה הסינית הקדומה, אשר הוכיחה את עצמה לא פעם, בשילוב עם הטכנולוגיה המשוכללת של זמנים אלו. באופן זה המרפאה יכולה להציע לכלל לקוחותיה מגוון רחב של טיפולים יעילים במיוחד. מרבית הנשים כבר גילו את היתרונות הרבים בביצוע טיפול בתופעות גיל המעבר באופן טבעי וללא תרופות כימיות. לכן, אם גם אתן מעוניינות לטפל בתופעות באופן יעיל, מהיר אך עם זאת לא מערב תרופות כימיות זה הזמן להגיע למרפאת הקיסר הצהוב ולהתרשם ממגוון הטיפולים הרחב. הטיפולים ברובים נשענים על שילוב צמחי מרפא מסוימים, דיקור סיני במקומות ייחודים, מגוון טיפולי מגע ועוד.

כל צוות המומחים של מרפאת הקיסר הצהוב עבר התמחויות אצל הקיסר הצהוב – בועז ישעיהו ממומחה בעל שם עולמי ברפואה סינית והמפתח של שיטת הטיפול הייחודית של הקיסר הצהוב.
 
כיצד מתבצע טיפול בתופעות גיל המעבר במרפאת הקיסר הצהוב?

התופעות שקשורות לגיל המעבר הן רבות ומגוונות, כמו, גלי חום, מצבי רוח משתנים, עצבנות ונרגנות, יובש בנרתיק, חוסר חשק מיני , אוסטיאופורוזיס ועוד. הטיפול במרפאת הקיסר הצהוב מתחיל באבחון אישי הכולל תשאול אישי, בדיקת התיק הרפואי המערבי ובנית מפה לפי האסטרולוגיה הסינית בהתאם לתאריך הלידה של המטופל. בהתאם לכל אלו בונים תוכנית טיפולים מותאמת אישית הכוללת דיקור סיני, דיקור אוזניים אשר ממשיך את הטיפול בבית וטיפולי מגע כמו רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא ועיסוי אשר נעשים במהלך הטיפול במחטים הסיניות. בנוסף, מתאימים לכל מטופל פורמולה מצמחי מרפא סינים ייחודית של הקיסר הצהוב. הפורמולה העיקרית בה מטפלים בתופעות גיל המעבר זו הפורמולה Forever Woman. יחד עם כל אלו, הטיפול כולל שילוב של מגוון של מכשור טכנולוגי מודרני ומתקדם כמו  אינפרא אדום, אוזון, ניקוי רעלים, אלקטרודות ועוד. והכי חשוב לכל אורך סדרת הטיפולים ילווה אתכם צוות מקצועי ומיומן של מרפאת הקיסר הצהוב וייתן לכם יחס אישי ומסור.
 
מעוניינים לבצע טיפול טבעי ויעיל לתופעות גיל המעבר אך אינכם יודעים למי לפנות? זה הזמן ליצור קשר עם מרפאת הקיסר הצהוב ולצאת מרוצים.הטיפול נעשה באופן מקצועי על ידי מיטב המומחים בתחום הרפואה הסינית.