במרפאת הקיסר הצהוב שיטה ייחודית וטבעית לטיפולים של מתיחת פנים וטיפול בקמטים , עיצוב והרמת החזה, חיטוב הגוף והצרת היקפים וטיפול למניעת נשירת שיער והתקרחות.
במרפאת הקיסר הצהוב ברפואה סינית מטפלים בדיקור במחלות האוטואימוניות, של מערכת הנשימה, של מערכת העיכול, מחלות ילדים ,בעיות פוריות, ראומטיזם, בעיות פסיכיאטריות ומחלות קשות.
במרפאת הקיסר הצהוב מטפלים גם במצבים נפשיים ממניעת מתח ולחץ דרך טיפולים למצבי חרדה והתקפי חרדה מיגור הפרעות שינה וכמובן טיפול ייחודי במניעת דיכאון. 
שיטה ייחודית במרפאת קיסר הצהוב לסיוע בתהליכי דיאטה הרזיה שמעצבת, מחטבת ומצרה היקפים  ומביאה לגוף מושלם והמשקל המינימאלי תוך זמן קצר.
אנטי אייג'ינג  של הקיסר הצהוב זה  טיפוח היופי והנעורים ושימור הגוף והנפש להראות ולהרגיש צעירים ואנרגטיים גם בגיל מאוחר. הטיפול מוביל את הגוף לשיא האיזון והפריחה ומעצים את החיים.
במרפאת הקיסר הצהוב, מגוון רחב של טכניקות מגע מהמזרח הרחוק  טיפולי המגע כוללים שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, עיסוי שוודי, איורוודי, עיסוי אבנים חמות ומסג' תאילנדי.
פתרון במרפאת קיסר הצהוב למניעת כל סוגי הכאב והבעיות האורטופדיות ומצבים דלקתיים   כגון- דלקות פרקים, כאבי ברכיים, פריצות דיסק, תפיסות של גב או צוואר, כאבי ראש, מיגרנות, כאבי מחזור ועוד.