מחלקת כאב ואורטופדיה
 
מחקרים מודרניים מראים כי טיפול בדיקור סיני לגירוי נקודות ספציפיות בגוף, עוזרים להחלמה ממצבי דלקת וכאב, וכיום ניתן למצוא בכל בית חולים מחלקת כאב המשלבת את הרפואה הסינית בטיפולים.

שיטת הטיפול במרכז המומחים של הקיסר הצהוב הוכחה כמסייעת בהפגת כאבים והחלמה ממצבים דלקתיים.

רפואה סינית התמחתה במשך השנים בטיפול ובפיתרון ומיגור כאב לסוגיו ובסיוע להחלמה ממצבים דלקתיים.

השיטה הייחודית והחדישה של הקיסר הצהוב יודעת לתת מענה לכל סוגי הכאב והבעיות האורטופדיות הנפוצות, שיטת הטיפול משלבת בתוכה דיקור סיני וצמחי מרפא סינים ייחודיים לטיפול בכאבים ולטיפול במצבים דלקתיים כל זאת בשילוב טכניקות מתקדמות כמו אלקטרו אקופונקטורה, אלקטרודות, וסאונות אינפרא אדום ומנורות חימום אלקטרו מגנטיות, אולטרה סאונד וגלי רדיו. וכל זאת כדי לקבל טיפול אפקטיבי מהיר וטוב יותר ולהפחתת הכאב בצורה משמעותית ובסופו של תהליך פתרון למניעת חזרתם של הכאבים.

שנים של מחקרים מערביים שנעשו בבתי חולים מקובלים בעולם הוכיחו
שהרפואה הסינית אפקטיבית מאוד במיגור והפחתת כאבים ומעודדת החלמה ממצבי דלקת.  דיקור בנקודות מסוימות עוזר להפחית כאב ומעודד החלמה ממצבי דלקת.

ישנם שני סוגים של כאבים - כאבים על רקע אורטופדי הכוללים דלקות פרקים, כאבי ברכיים, נקעים, פריצות דיסק, כאבי גב עם הקרנה לכיוון הרגליים, תפיסות של גב או צוואר, קריעה של גיד, דרבנים בעקב ועוד. בנוסף ניתן לחזק ולמנוע בעיות בעמוד השדרה כמו עקמת ולשמור על גוף משוחרר, גמיש ונטול כאבים. סוג השני הנפוץ של הכאבים  מסוג של כאבי ראש, מיגרנות, כאבי שיניים, כאבי מחזור או כאבי פאנטום וכאבים על רקע נירולוגי או רקע נפשי מוצאים גם מזור טיפולי אצלנו במרפאת הקיסר הצהוב .

השיטה הייחודית והחדישה של מרכז המומחים של הקיסר הצהוב בטיפול בבעיות כאב וטיפולי אורטופדיה משלבת טכניקת דיקור מיוחדת עם גירוי חשמלי ישיר על גבי מחט בתדרים שונים על מנת להעצים ולחזק את האפקט הטיפולי ודיכוי הכאב, פורמולות סיניות ייחודיות של המרכז שמטפלות במצבי דלקת ומפחיתות כאב. בנוסף אנו משלבים טכניקות מגע שונות כגון שיאצו, טווינא, גוושה, אבנים חמות, מסג' שוודי, עיסוי רקמות עמוק, איורוודי, סוטאי ורפלקסולוגיה שתורמים הרבה להקלה על הכאב. אצלנו בטיפולים של הרפואה הסינית משלבים בנוסף כוסות רוח, חימום אינפרא אדום ומיטת אבני הג'ייד שמניעים את זרימת הדם בגוף ומורידים את רמות הכאב. את הטיפול ממשיכים גם בבית עם משחות ייחודיות  להפחתת כאבים, שפותחו עבור הקיסר הצהוב, שמבוססות על צמחי מרפא סינים אנטי דלקתיים  ופלסטרים עם צמחי מרפא להפחתת הכאב והדלקת.

צוות המומחים של מרכז הקיסר הצהוב יעשה אבחנה מעמיקה וספציפית לכל מטופל בשיטת הרפואה הסינית בשילוב תוצאות הבדיקות ההדמיה הרפואיות הרלוונטיות לבעיה, התרופות שניתנו ואבחנת הרופאים המערביים בכדי להתאים את הטיפול הטוב והמדויק ביותר, וכל זאת כדי לחיות את החיים בריאים ללא כאבים.