מחלקת אנטי אייג'ינג

טיפולי האטת הזדקנות בשיטה טבעית לפי הקיסר הצהוב


טיפולים בקיסר הצהוב במחלקת אנטי אייג'ינג משלבים אבחנה סינית אינדיבידואלית ותוכנית טיפולים אישית לכל אחד מהמטופלים. מטופלי המחלקה הם בדרך כלל אנשים עם מודעות עצמית גבוהה ורצון להפיק את המקסימום מהחיים.

הטיפולים תומכים באנרגיה הכללית של הגוף, מחזקים את מערכת החיסון ומשלבים לפי הצורך טיפול בעודף משקל, טיפול בקוסמטיקה ואסטטיקה סינית לטשטוש סימני ההזדקנות ומניעה של שחיקת הגוף משנה לשנה. בטיפול משלבים פורמולות של צמחי מרפא סינים מבית הקיסר הצהוב להזנת הגוף וחיזוק האנרגיה ולמניעה של מחלות עתידיות לפי הגישה של הרפואה הסינית. לאחר הטיפולים אנשים חוזרים לתפקד ולהראות כמו צעירים.

רון, גיל 56: הגיע לטיפולים בקיסר הצהוב עם תלונות של עייפות, ירידה בליבידו עם מצב של חוסר חשק מיני ונפילה קלה של העפעפיים. לאחר סדרה של טיפולים מספר רון שהוא מרגיש כמו בחור בגיל 40 והוא מבלה עם צעירים ממנו ובשנה שעברה הוא נסע עם חבריו החדשים לטיול בהודו ובמזרח הרחוק וכולם חשבו שהוא בין גילם.

חווה, גיל 60: דוגמנית לשעבר שעברה את כל אפשרויות השיקום מניתוחי פנים וזריקות בוטוקס עד לטיפולים הורמונאליים, מספרת שלאחר הטיפולים בקיסר הצהוב חזרה להרגיש ולהראות כמו בשנותה הטובות. בנוסף היא אמרה שאם היא הייתה מכירה את השיטה לפני הרבה שנים, היא לא הייתה מטפלת בעצמה בניתוחי פנים והזרקות בוטוקס בכלל, כי התוצאה הסינית משתווה בתוצאותיה לטיפולים הקוסמטיים הקונבנציונאליים.

גל, גיל 36: הרגישה שהיא מתחילה להזדקן, חוסר חשק לצאת ולבלות, נפילה של החזה ועור הפנים ומורל ירוד. לאחר סדרה של טיפולים שכללו דיקור סיני וצמחי מרפא, אומרת גל שהיא רוצה לחזור ולהתחיל לחיות מחדש והיא מלאה באנרגיה וחשק ובנוסף היא אומרת שהיא מעולם לא נראתה כל כך טוב.

מוטי, גיל 50: הגיע למרפא הקיסר הצהוב ואמר שהוא חי עם בחורה שצעירה ממנו ב- 20 שנה והוא צריך משהו שיגרום לו להרגיש, להראות ולהתנהג כמו בחור צעיר יותר. אחרי סדרת טיפולים גם ליאת, בת זוגתו הצעירה הגיעה על מנת לקבל טיפולים באנטי אייג'ינג בקיסר הצהוב בטענה שהיא ראתה מה זה עשה למוטי ועכשיו היא מרגישה מבוגרת לידו.