מחלקת אנטי אייג'נג ומניעה

שיטת הטיפול במרכז המומחים של הקיסר הצהוב משלבת בין חוכמה סינית עתיקה וטכנולוגית טיפול מודרנית ומתקדמת.

הסינים חיפשו את הסוד לחיי הנצח, איך להראות צעירים ולהרגיש צעירים גם בגיל מאוחר.

שיטת הטיפול במרפאת הקיסר הצהוב היא ייחודית וחדישה וכוללת טיפול פנימי וחיצוני גם יחד.השיטה הסינית עובדת על כל מערכות הגוף בכדי להביא את הגוף לשיא האיזון והפריחה. הטיפול כולל חיזוק הגוף, ניקוי רעלים והפגת מתחים על ידי דיקור סיני , טיפולי מגע ופורמולות צמחי מרפא ייחודיות של המרכז. בעזרת כל הכלים הללו המטופלים מרגישים שהם חוזרים אחורה בזמן, עם התקדמות הטיפולים ניתן להרגיש שהמטופל וגופו מתפקדים בשלמות  טובה יותר ומערכת החיסון יכולה להתמודד ולמנוע מחלות בצורה טובה יותר טוב  , עור הפנים שלהם קורן והאנרגיה הויטלית מתעצמת.

אנטי אייג'ינג הינו החיפוש האינטנסיבי אחר טיפוח היופי והנעורים וש
ימור הגוף והנפש והבריאות בעולם המודרני.

במרכז המומחים של הקיסר הצהוב פיתחנו והתאמנו שיטת טיפול שמבוססת על פורמולות מתוחכמות מצמחי מרפא סינים, סגנון חיים וטיפול מדויק ונכון לאורך החיים של האדם המערבי שחי בזיהום אוויר וצבירת רעלים אינטנסיבית, צורך אוכל מעובד וחי אורך חיים מתוח לחוץ.

אצלנו במרפאה משולבים בטיפול חוכמה סינית עתיקה לשימור הנעורים וטכנולוגיה מודרנית ומתקדמת להעצמת האנרגיה. הטיפול כולל דיקור סיני וטיפולי מגע גופני, שמחזקים את הגוף ואת מערכת החיסון, מעצימים את האנרגיה הויטלית ומשחררים מתח ולחץ, בשילוב עם פורמולת צמחי מרפא סינים, שהאחת היא קוסמטיקה בלקיחה פנימית, הפורמולה משפיעה על עור הפנים שלנו, היא מבהירה, ממצקת, ומניעה קמטים, היא מונעת ומטשטשת סממני הזדקנות בדרך טבעית. בנוסף הטיפול כולל ניקוי רעלים מהגוף על ידי סאונת תמציות צמחים וניקוי רעלים דרך כפות הרגליים וכמובן פורמולות נוספות לחיזוק ומניעת חולשה או מחלות שמותאמות לכל מטופל לפי אבחנתו בקיסר הצהוב .

בכדי להגיע לתוצאות מושלמות אנחנו משלבים המלצות תזונתיות ומדריכים את המטופל לפעילות גופנית נכונה המותאמת לו אישית. המרכז המומחים של הקיסר הצהוב, הטיפול מחזק את כל מערכות הגוף, חיצונית ופנימית, על מנת להביא את הגוף לשיא פריחתו, להרגיש צעירים ולהראות טוב.


הטיפולים במחלקת אנטי אייג'ינג מתאימים לאנשים אשר מעוניינים להפיק יותר חיים בחייהם