מחלקת דיאטה והרזיה

במרפאת הקיסר הצהוב, פיתח בועז ישעיהו שיטת הרזיה ייחודית המשלבת דיקור סיני ושימוש בפורמולה מצמחי מרפא סיניות ייחודיות לנושא דיכוי תאבון והגברת חילוף החומרים, הנקראת ExtraLow.

בטיפול משולבים גם אלקטרודות ייחודיות להצרת היקפים וטיפולים באולטרא סאונד. התזונה הנדרשת מותאמת למטופלים לפי המצב הרפואי, הגיל והצורך של הגוף בירידה במשקל.

שני, גיל 31: התחילה את הטיפולים בקיסר הצהוב במשקל 79 ק"ג בגובה של 1.60 מטר. בסיום סדרת טיפולים שנמשכה 4 חודשים, היא השילה מעצמה 20 ק"ג וחזרה למידות הבגדים מתקופת התיכון.

דני, גיל 29: החל טיפולי הרזיה עקב בעיית כולסטרול וסוכר שהגיעו בעקבות עליה במשקל. לאחר סדרת טיפולים שנמשכה 6 חודשים, ירד דני ממשקל של 105 ק"ג למשקל 69 ק"ג ובדיקות הדם שלו חזרו להיות תקינות.

סווטלנה, גיל, 59: התחילה טיפולים בעקבות עודף משקל וכאבי רגליים עם קושי בהליכה בשל המשקל הרב. היא טופלה בדיקור סיני בשילוב של פורמולת ExtraLow וירדה ממשקל של 121 ק"ג למשקל של 72 ק"ג בתקופה של 7 חודשים.

לירון, גיל 30: הגיעה למרפאת הקיסר הצהוב כדי להוריד משקל עודף של 7 ק"ג שצברה לאחר לידה ולא הצליחה להוריד אותו שנתיים אחרי הלידה. לאחר חודשיים של טיפולים היא הורידה 5 ק"ג ראשונים ולאחר עוד חודשיים הצליחה להוריד עוד 3 ק"ג. בסופו של התהליך לירון חזרה למשקל המקורי תוך 4 חודשים וירדה 8 ק"ג.

ברבות השנים הורדנו במרכז המומחים של הקיסר הצהוב אלפי ק"ג ממטופלנו ותמיד הצלחנו לעזור להם לשמור על המשקל והגזרה אליה הם הגיעו לאורך שנים רבות.