מחלקת דיאטה והרזיה 
 
במרכז המומחים של הקיסר הצהוב, אנו מטפלים בשיטה ייחודית שמטרתה עיצוב ופיסול הגוף. המטרה שלנו להביא את המטופל למשקל הרצוי תוך כדי תמיכה וחיזוק שאר המערכות בגוף.


בשיטת הקיסר הצהוב, אנו משלבים טכניקות סיניות עתיקות עם טכנולוגיה מודרנית אשר יותאמו אישית לכל מטופל וייתמכו במסע אל התוצאה המושלמת.
שיטת הטיפול במרכז המומחים של הקיסר הצהוב פותחה לאחר שנים רבות של מחקר וניסיון בתחום דיאטה והרזיה. הטיפול נעשה ברפואה סינית  בשיטה ייחודית וחדישה שמטרתה עיצוב, חיטוב ופיסול הגוף כדי להביא את המטופל לתוצאה מקסימאלית של גוף מחוטב ומשקל אופטימאלי בזמן קצר תוך כדי תמיכה וחיזוק שאר המערכות בגוף. בשיטת הקיסר הצהוב אנו משלבים ידע סיני עתיק עם טכנולוגיה מודרנית אשר מותאמים אישית לכל מטופל בהתאם לנסיבות לעלייה במשקל.

טיפולי הדיאטה וההרזיה מביאים את מטופל למצב בריאותי תקין יותר בתהליך נכון של ירידה במשקל גם בדיקות המעבדה משתפרות וגם הגוף למשקל הרצוי והנכון , מצרים היקפים ומחטבים ומפסלים את הגוף, לאורך כל תהליך הטיפול הסיני אנחנו מסיעים לדיכוי התיאבון  מגבירים את חילוף חומרים וזאת על ידי דיקור במחטי כסף ייחודיות לקיסר הצהוב מעצימות את עוצמת הטיפול. ישנה גם פורמולת צמחי מרפא סינים ייחודית בקיסר הצהוב  שנקראת Extra Low שתומכת בגוף בהגברת חילוף החומרים, מדכאת את התיאבון, עוזרת בתחושת שובע ועוזרת בספיגת סוכר פירוק כולסטרול וטריגליצרידים. אצלנו במרפאת הקיסר הצהוב כל מטופל מקבל המלצות ותפריט תזונתי מותאם ואישי.טכנולוגיות טיפול נוספות אשר משולבות בטיפולי ההרזיה והדיאטה  זה שימוש בסאונות אינפרא אדום, טיפולים מיוחדים בניקוי רעלים ואלקטרודות גלי רדיו ואולטרה סאונד שעוזר למצק ולחזק את אותם אזורים מסוימים בגוף שרצינו לטפל ולהרזות ולחטב אותם.

אנחנו מתאימים את הטיפול בצורה אינדיבידואלית למטופל בהתאם לאבחון, ניתוח מפה אסטרולוגית אישית והנסיבות לעלייה במשקל, אם זה השמנה לאחר לידה, השמנה בעקבות תרופות מערביות שגרמו לנו לעלות במשקל או השמנה בעקבות הזנחה של תזונה או כי סתם קשה לנו לוותר על הפחמימות והסוכרים.

לא משנה מה הסיבה, אנחנו נמצא את הדרך המדויקת עבורכם כדי להגיע למשקל ולגוף שאתם חולמים עליו תוך כדי שמירה על גוף בריא ותחושה טובה.