מחלקת כאב ואורטופדיה

במרכז הקיסר הצהוב יש מחלקה ייחודית שמתמחה בטיפול בכל בעיות וסוגי הכאב, בעיות אורטופדיות ומחלות ראומטיות.

הטיפול בקיסר הצהוב מתבסס על טהרת הרפואה הסינית המודרנית בפיתוחו של בועז ישעיהו, מומחה בעל שם עולמי ברפואה סינית וצמחי מרפא. הטיפולים במרכז משלבים דיקור במחטים סיניות עם טכנולוגיה מתקדמת של אינפרא אדום (IR), אולטרא סאונד ואלקטרו אקופונקטורה שעוזרים להפחתת כאבים ושיקום מפרקים דלקתיים ושחוקים בצורה מהירה יותר. בנוסף הטיפולים כוללים לקיחה של פורמולות ייחודיות מצמחי מרפא סינים של חברת הקיסר הצהוב הנקראות  MoonWalk ו- Compain.

MoonWalk היא פורמולה העוזרת ומטפלת בבעיות אורטופדיות וראומטיות כמו פריצות דיסק, דלקות פרקים, בעיות נוירולוגיות, ראומטואיד ארטרייטיס, קרע בשריר או בגיד, שחיקת סחוס ועוד.

Compain היא פורמולה המטפלת ומשככת הכאבים היא עוזרת לכל סוגי הכאב כמו כאב ראש, מיגרנות, כאבי שיניים, כאבי גב וצוואר, כאב מחזור ועוד. ניתן לקחת את הפורמולה באופן קבוע או בהתאם לצורך.

במרכז הקיסר הצהוב כל אחד מהמטופלים עובר אבחנה אישית  שכוללת גם אבחון  סיני וגם אבחון בהתאם לתיק הרפואי, בדיקות הדם, צילומים והתרופות אותן הוא לוקח.
בהתאם לכל הנתונים הללו בונים לכל אחד תוכנית טיפולים אישית ואינדיבידואלית הכוללת דיקור סיני, פורמולה מצמחי מרפא ומכשור המתקדם בו יעזרו בטיפולים.
את השיפור במצב מתחילים להרגיש כבר אחרי מספר קטן של טיפולים.

משה, גיל 45: עובד כנהג מונית הגיע למרפאת הקיסר הצהוב בגלל כאבי גב תחתון שבאו בעקבות פריצת  דיסק עם הקרנה לרגל ימין ותחושת שיתוק שגרמו לו להפסיק לעבוד. אחרי 4 טיפולים משה חזר לתפקוד מלא וללא כאבים. מאז הוא שולח את כל חבריו שסובלים מבעיות בגב למרפאת הקיסר הצהוב.

אירנה, גיל 38: סבלה מכאבי צוואר כרונים והקרנה ליד ימין בעקבות עבודתה במחשבים. היא ניסתה טיפולים ברפואה מערבית שכללו תרופות, טיפולי פיזיותרפיה. בכל ביקור האורטופד אמר שהביעה היא שונה, פעם שזה צוואר, פעם שזה דלקת טניס במרפק ופעם שזה דלקת בתעלה הקרפלית של כף היד. לאחר מספר טיפולים בקיסר הצהוב היא חזרה לשגרת עבודה תקינה ללא כל כאבים או מגבלות.

שגית, גיל 29: סבלה מכאבי מחזור המתבטאים בכאבי בטן וכן כאבי ראש שהתחילו מהמחזור הראשון שלה בגיל 13. היא השתמשה בכדורים לשיכוך כאבים כמו אקמול, רוקסט, אדוויל ועוד כל יום למשך כל הוסת מאז שהתחילו הכאבים. שגית מטופלת במרכז הקיסר הצהוב ומאז היא משתמשת בפורמולה סינית של המרכז מספר ימין לפני המחזור ובזמן במחזור. היא מספרת לכל חברותיה שלא רק שהכאבים עברו, אלא שגם מצבי הרוח הירודים וחוסר השקט הנפשי, שהיו מופיעים לפני ובזמן המחזור, נעלמו. בנוסף היא אמרה לכל חברותיה שהיא חושבת שכל אישה צריכה לעבור את הטיפולים הללו כדי שיראו שניתן לחיות ללא כאבים ובעיות מחזור.

אלה, גיל 53: סבלה במשך שנים ממיגרנה קלאסית במלווה כאבי ראש והיא טופלה בכדורים שהשפיעו עליה לא טוב לאורך שנים. כדורים כמו אקמול ואופטלגין כבר לא השפיעו אליה ולכן היא קבלה תרופה שנקראת רילרט, שלטענתה היו מפוגגים את כאב הראש אך היו גורמים לה להרגיש כמו "זומבי" למשך 3 ימים, ושזה עבר, המיגרנה הייתה חוזרת. היום לאחר סדרת טיפולים בשיטת הקיסר הצהוב בשילוב עם פורמולת ComPain היא מרגישה מצוין ואיננה משתמשת בתרופות כימיות לשיכוך כאבים.

אורי, גיל 28: עבר תאונת דרכים בה נפגע בצוואר (צליפת שוט) ובכתף ומאז הוא סבל מחולשה ביד שמאל כאבי ראש והוא לא יכול להזיז את הראש לשני הצדדים בצורה חופשית. לאחר סדרת טיפולים חזר אורי לשחות ולהתאמן בחדר הכושר והיום הוא מרגיש בריא לחלוטין, ולדבריו "שיפצנו אותו וחיברנו בחזרה".

ברבות השנים טיפלנו במרכז הקיסר הצהוב במאות מקרים של בעיות כאב ומחלות אורטופדיות.
בגלל ההצלחה הטובה והמהירה של הטיפולים, שפותחו על ידי בועז ישעיהו, מופנים למרפאתנו עשרות מטופלים מאורטופדים ומומחים אחרים בתחום הכאב.