מחלקת קוסמטיקה ואסטטיקה סינית

מתיחת פנים במחטים סיניות -FACE LIFTING

שיטת הטיפול במרכז המומחים של הקיסר הצהוב פותחה לאחר שנים רבות של מחקר וניסיון בתחום הכולל של קוסמטיקה אסתטיקה וכל הקשור בהם.
הטיפול נעשה בשיטה ייחודית וחדישה דרך טיפול פנימי וחיצוני שתוצאותיו מוכחות לשימור לטווח ארוך.

שילוב של הידע העתיק של הרפואה הסינית עם צמחי מרפא סינים כדי לשמר את היופי הטבעי . במחלקת הקוסמטיקה והאסתטיקה הטיפולים נעשים בצורה טבעי וללא תוספת כימיקלים, ומכסים קשת רחבה של טיפולים לחידוש ושיקום העור
טיפולים של מתיחת פנים במחטים סיניות, מיצוק שרירי הפנים, טשטוש קמטי הבעה, עיצוב והרמת החזה, חיטוב הגוף והצרת היקפים וצלוליטיס וטיפולים ייחודיים לנשירת שיער ומניעת התקרחות. הטיפול הוא ללא כאבים, ללא סיכונים ועם אחוזי הצלחה גבוהים ותוצאה מהירה .

בקיסר הצהוב כל מטופל עובר אבחנה אישית לפי הבעיה בה רוצים לטפל מצבו הגופני של המטופל ומצב עור הפנים ובשילוב עם אבחון עלפי  תאריך הלידה לבניית מפה אסטרולוגית אישית, על פי תורת הגזעים והענפים.

לפי מדדים אלו נקבעת תוכנית טיפולים אינדיבידואלית לכל מטופל שמשלבת דיקור סיני, טיפולי מגע, פורמולות צמחים ייחודיות של המרכז ובנוסף טיפולים בעזרת מכשור טכנולוגי חדשני וחומרים ייחודים לקיסר הצהוב לטיפול במרפאה והמשך טיפול בבית. כמובן שצוות המומחים שלנו מלווה את המטופל לכל אורך הדרך ומעניק תמיכה והדרכה בכל שלב ושלב של הטיפול.


טיפולי מתיחת פנים

בדרך הטיפול הטבעי והייחודי של מרכז המומחים של הקיסר הצהוב נותנים מענה למגוון בעיות, כגון-  להעלמת קמטים, מתיחת פנים, טשטוש פיגמנטציה, מיצוק העור, צניחת עפעפיים, עיניים שקועות, כיסים מתחת לעיניים ועוד.

הטיפולים נעשים בשילוב של דיקור, טיפולי מגע, אלקטרודות שמגרות את העור, אינפרא אדום, אוזון וחמצן לעור הפנים עם קרמים ומשחות. במקביל מקבלים פורמולת צמחים ייחודית של המרכז שמזינה את הגוף ועושה טיפול קוסמטי מבפנים.
כל מטופל מגיב בהתאם למצבו ההתחלתי, מצב העור ואורח חייו. בדרך כלל אחרי הטיפול השלישי הברק מתחיל לחזור לעור הפנים, כתמים מתחילים להתבהר, קמטוטים קטנים נעלמים והעור הופך להיות זוהר וקורן יותר.והתוצאות נשארות לאורך זמן ממושך.

טיפולי יופי לחזה

מרכז המומחים של הקיסר הצהוב מציע טכניקה ייחודית וחדישה להרמת והגדלת החזה בדרך טבעית. טכניקת טיפול זו נותנת מענה לנשים בוגרות אשר עברו שינויים במבנה החזה וצורתו, נשים אחרי הנקה הטיפול ניתן גם לנשים צעירות שרוצות לעבור הגדלת חזה למקסימום האפשרי בדרך טבעית ללא צלקות וללא ניתוחים. מטרת הטיפול זה לגרום לסטימולציה וגירוי רקמת השד ובכך לשפר את סירקולציית הדם, הלימפה והנוזלים ולייצר רקמה מוצקה ובריאה יותר.

טיפולי היופי לחזה נעשים בשילוב דיקור, פורמולת צמחי מרפא ייחודית של המרכז עם מכשיר מתקדם וייחודי שמשלב כוסות רוח גדולות ועל ידי גירוי, שאיבה וחמצון של רקמת החזה,כדי לייצר יותר רקמה ולגרות את השד לחזור להיות מוצק, עומד, יפה וצעיר יותר.
ישנו גם טיפול ייחודי לחידוש, עיצוב והדגשת הפטמות.הטיפול משלב במידת הצורך גם אלקטרודות לחיזוק שרירי החזה והרמת השדיים.

טיפול להצרת היקפים

שיטת הטיפול הייחודית של הקיסר הצהוב מחטבת וממצקת את הגוף ומצרה היקפים, ניתן להתמקד באזורים ספציפיים אותם רוצים לחטב כגון בטן, ירכיים, ישבן וידיים.
הטיפול משולב בסאונות אינפרא אדום, אלקטרודות למיצוק וטיפול בצלוליטיס, פילינג יהלום ודיקור סיני, טיפולי המגע ופורמולות צמחיים ייחודיות של השל הקיסר הצהוב להצרת היקפים.

הטכנולוגיות  החדשניות שמשולבות בטיפול משפרות את יכולת ההרזיה, עוזרות בחיטוב השרירים  ומיצוק הצלוליטיס על ידי תדרים אלקטרו מגנטים וחימום תרמי.

טיפולים לנשירת שיער ומניעת התקרחות

במרכז המומחים של הקיסר הצהוב, אנו מטפלים בסוגים שונים של התקרחות, עם דגש על נשירת שיער עונתית והתקרחות אנדרוגנית, שהינה התקרחות קלסית המתבטאת אצל נשים כדלילות שיער בכל הראש ואצל גברים כדלילות שיער ונשירה באזור המצח .בשני המקרים מומלץ להתחיל את הטיפול בשלבים המוקדמים של הנשירה.

הטיפול של המרכז הוא ייחודי ומשלב סוגי שמפו מיוחדים המכילים צמחי מרפא סיניים ושמנים להזנת הקרקפת ולעידוד צמיחת השיער, טיפול מיוחד בדיקור סיני לקרקפת בשילוב אלקטרו אקופונקטורה לגירוי זקיק השיער ועידוד הצמיחה, מכשירי אוזון וחמצן שמנקים ומחטים את הקרקפת.
במקביל לטיפול החיצוני, יש גם דגש לטיפול הפנימי שמטרתו לחזק את המערכת האנרגטית של הגוף. להזין את הגוף בויטמינים ומינרלים ולעודד את הורמון הגדילה במקרה של נשירת שיער עונתית, יש חשיבות רבה לטיפול מכיוון שהוא מכין את הגוף לעונה בה מתרחשת הנשירה והתקופה בה הגוף נחלש.

לקיחת ויטמינים ושימוש בסוגי שמפו המכילים צמחי מרפא לחיזוק השיער ועידוד צמיחתו, ייתנו תוצאות מיידיות ומוצלחות.     
                                                                                                                    
אצלנו בקיסר הצהוב המטופלים מקבלים גם ערקת טיפול ביתית הכוללת שמפו מתמציות צמחי מרפא מיצוי אלכוהולי מרוכז עם פורמולה לעידוד זרימת הדם בקרקפת והזנת שורשי השיער ופטיש מיוחד מחטים סיניות לגירוי צמיחת השיער לשימוש עצמי בבית.