מחלקת קוסמטיקה ואסטטיקה סינית

מתיחת פנים במחטים סיניות


רצינו לשתף אתכם בטיפול למילוי קמטים וליפטינג לפנים.

למטופלת בשם ורד, גיל 54, שעברה טיפולי יופי במרפאת הקיסר הצהוב להאטת הזדקנות והעלמת קמטים. לאחר הבחנתה של ורד ובדיקת מצב עור הפנים, בחרנו באסטרטגיה טיפולית של דיקור סיני לקמטי ההבעה במחטי כסף ודיקור לנקודות חיזוק לשרירי הפנים במחטי נחושת. במהלך כל טיפול שילבנו טיפולים באלקטרו אקופונקטורה על גבי המחטים ובנוסף עשינו טיפול באלקטרודות ואולטרא סאונד למיצוק העור והשרירים של הפנים. בהמשך הטיפול עברה ורד גם טיפולי פילינג באמצעות מכשיר הפילינג עם ראש היהלום לקילוף שכבת התאים המתים והזקנים בעור הפנים ובסיום הטיפול עברה פילינג בחומרים טבעיים ייחודי למרפאת הקיסר הצהוב שמכיל חומצות טבעיות ומיצויים של צמחי מרפא סינים.

ורד קבלה גם טיפולים בדיקור סיני כלליים בגוף לחיזוק האנרגיה והאטת ההזדקנות. לאורך כל סדרת הטיפולים, נטלה ורד את הפורמולה הסינית Beautiful- פורמולה של קוסמטיקה בלקיחה פנימית שניתנת בטיפולי אנטי אייג'ינג ומתיחת פנים סינית ומונעת היווצרות חוזרת של קמטוטים וקמטי הבעה. לאחר סדרת טיפולים של 3 חודשים סיימה ורד את הטיפול בתוצאות מצוינות והיא אומרת שכל החברות שואלות איפה היא ניתחה את הפנים או מה היא עשתה לעור הפנים כדי להראות צעירה והיא עצמה אומרת שהיא מרגישה שהיא חזרה 15 שנה אחורה בזמן.

במרפאת הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, בערבות השנים טיפלנו במאות מטופלים בנושא קוסמטיקה ואנטי אייג'ינג בשיטה של רפואה סינית והשגנו תמיד תוצאות מצוינות. השיטה במרכז הקיסר הצהוב היא ייחודית ופותחה במשך עשרות שנים על ידי בועז ישעיהו, מומחה ברפואה סינית וצמחי מרפא סינים והיא מוכיחה את עצמה כבר במשך שנים.