מחלקת קוסמטיקה ואסטטיקה

טיפולים לעצירת נשירת שיער ומניעת התקרחות


מרפאת הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, מתמחה בטיפולים לקרקפת ולשיער. ישנו טיפול ייחודי ברפואה הסינית לעצירת נשירת שיער ומניעת התקרחות המיועד לנשים ולגברים. הטיפול משלב דיקור במחטים סיניות לגוף ולקרקפת עם אלקטרודות ואלקטרו אקופונקטורה לשיפור זרימת הדם ועבודה עם פטיש מזו-תרפיה ופורמולות צמחי מרפא בלקיחה פנימית ומריחה של מוצרים המכילים צמחי מרפא סינים ושימוש בשמפו ייחודי מבית הקיסר הצהוב המכיל צמחי מרפא. טיפול ייחודי זה לא רק עוצר נשירת שיער , אלא גם מחדש את צמיחת השיער במקומות שבהם הוא נשר.

נדב, בן 25: סבל מסימני התקרחות אנדרוגנית באזור המפרצים ובמצח. לאחר סדרת טיפולים לקראת החתונה, חבריו נדהמו ולא האמינו שכך יכול להראות השיער ראשו לאחר שסבל מהתקרחות שהחלה לפני מספר שנים, בגיל מאוד צעיר.

שרית, גיל 33: סבלה מנשירת שיער כרונית וניסתה לטענתה את כל החומרים והטיפולים האפשריים לעצירת נשירה. שרית קבלה סדרה של טיפולים בשילוב עם פורמולה סינית של פולן דבורים לעצירת נשירת שיער והיום היא מברכת את צוות מרפאת הקיסר הצהוב בכל מפגש וביקור על זה שהצלנו את חייה. שרית הייתה עסוקה בנושא השיער מגיל 16 עד שפגשה אותנו.

ניר, בן 8: הגיע למרפאת הקיסר הצהוב עם מקרה של אלופסיה, נשירת שיער פתאומית, שקורה לעיתים בעקבות טראומה. אלופסיה זה סוג של בעיה אוטואימונית שהגוף גורם לשיער לנשור באופן פתאומי בקבוצות ובאזורים גדולים. לניר הייתה אלופסיה טוטליס, זה אומר שבנוסף לשיער הראש יש  גם איבוד של הגבות וגם של הריסים. כבר לאחר הטיפול השלישי החלו לבצבץ בקרקפת קבוצות של שיער פלומתי ולאחר סיום סדרת טיפולים יכול ניר להסתובב בבית ספר בלי כובה או בנדנה לכיסוי הראש וכמובן שצמחו לו בחזרה גם הגבות והריסים, דבר שעזר לביטחון העצמי ולתפקודו החברתי.

בקיסר הצהוב, אנחנו מתמחים בטיפולים לאלופסיה אריאטה, אלופסיה טוטאליס ואלופסיה אוניברסליס.
הטיפולים נעשים בדיקור סיני בשילוב פורמולות של צמחי מרפא סינים בבליעה ובשימוש חיצוני, שיטה ייחודית למזו-תרפיה של הצמחים לקרקפת.