פסיכולוג לא קונבנציונלי – רפואה נפשית טבעית
 

טיפול פסיכולוגי קלאסי מעלה בראשנו תמונה של מטפל ומטופל היושבים האחד מול השני ונכנסים לנושאים שקראו בתקופת הילדות. ישנם גישות שונות בפסיכולוגיה הקונבנציונלית וברוב המקרים הטיפול נמשך שנים עד שמגיעים לתשובות ולפתרונות. אך האם זה באמת צריך לקחת שנים?
 
בעבר המילה פסיכולוג הייתה נחשבת למילה גסה ואנשים היו מתביישים להגיד שהם הולכים לטיפול פסיכולוגי. אך כיום הרבה אנשים יושבים על כורסת הפסיכולוג ומנסים לשפר את איכות חייהם ובחברות שונות בעולם המערבי אם אין לך פסיכולוג צמוד או שניים אתה לא מרגיש שייך. אנשים הולכים לקבל טיפול פסיכולוגי בגלל סיבות שונות ומגוונות כגון פטירה של אדם קרוב, מחלות חשוכות מרפא שלהם או של קרוב משפחה, גירושין, חוסר סדר או סיפוק בחיים, תחושות של חוסר שליטה על החיים, מצבי מתח ולחץ בחיים ועוד רבים אחרים. וברוב המקרים במהלך הטיפולים, שלפעמים נמשך תקופות ארוכות, נכנסים לעומק ולעבר הרחוק כדי לנסות ולהגיע למקור הבעיה, שהרבה פעמים נמצאת בילדות.
 
פסיכולוגיה סינית, האם יש חיה כזו?
 
הרפואה הסינית מסתכלת על גוף האדם כמכלול, גוף ונפש כאחד. הראיה הסינית אומרת שחוסר איזון בגוף הפיזי, כלומר באיברים הפנימיים, יגרום לחוסר איזון בנפש ולבעיות רגשיות ולהיפך, חוסר איזון בנפש יגרום לחוסר איזון בגוף הפיזי ולבעיות רפואיות. ולכן האבחון והטיפול הסיני נעשה גם לפי המצב הפיזי, האנרגטי והנפשי של המטופל. הטיפול יעבוד גם על חיזוק ואיזון האיברים הפנימיים וגם על הרגעת והשקטת הנפש. לפי הגישה הסינית כאשר מטפלים בבעיות פסיכולוגיות המטופל מתחיל להרגיש שינויים משמעותיים תוך מספר קצר של טיפולים וברוב המקרים הבעיות והמצבים הפסיכולוגים נעלמים די מהר.
 
המחלקה הפסיכולוגית של מרפאת הקיסר הצהוב
 
במרפאת הקיסר הצהוב תוכלו למצוא את הנוסחה המנצחת לטיפול הפסיכולוגי הטבעי ברמות השונות בשיטות המזרח הרחוק בכלל ושיטת הטיפול הנפשי הסיני בפרט. הטיפול הפסיכולוגי על פי השיטה הסינית של הקיסר הצהוב הינה שיטה ייחודית המותאמת אישית למטופל, לגיל, לניסיון החיים ולמצב הנפשי בריאותי בו הוא נמצא. במרפאת הקיסר הצהוב יודעים כמה חשוב טיפול בבעיות ומצבים פסיכולוגים ולכן פתחו מחלקה מיוחדת המתמחה בבעיות פסיכולוגיות. כל המטפלים במחלקה הם מומחים מתחום הרפואה הסינית אשר עברו הכשרה על ידי בועז ישעיהו, מומחה בעל שם עולמי ברפואה סינית וצמחי מרפא. במחלקה הפסיכולוגית מטפלים במגוון רחב של בעיות, החל ממצבים קלים של מתח ולחץ, דרך בעיות  פסיכולוגיות כמו תחושות של עצב ואובדן ועד בעיות פסיכיאטריות כמו דיכאון, חרדה ועוד. הטיפולים נעשים לפי הראיה הסינית ובטכניקות של דיקור סיני לחיזוק הגוף ואיזון הנפש, טיפולי מגע שונים להרגעה ושחרור סטרס, פורמולות ייחודיות של הקיסר הצהוב לטיפול בבעיות רגשיות, המלצות על שינוי באורך החיים והכי חשוב ליווי אישי וצמוד של המטפל לאורך כל סדרת הטיפולים וגם אחרי. הטיפולים מתמקדים באדם השלם ונותנים מענה לבעיות הרגשיות יחד עם הבעיות הגופניות המושפעות ישירות מהמצב הפסיכולוגי בו אתם נתונים.
 
הכנה טבעית לטיפול הפסיכולוגי
 
את הטיפולים בקיסר הצהוב ניתן ומומלץ לשלב במקביל לטיפול אצל פסיכולוג. הורדת הסטרס לפני תחילת טיפול עם פסיכולוג יכולה לתרום רבות לתוצאות וההשפעות של טיפול פסיכולוגי , טיפולי הדיקור ופורמולות הצמחים יעזרו לכם למקד את עצמכם ולעבוד בקלות יותר עם הפסיכולוג. בועז ישעיהו פיתח פורמולה ייחודית המורכבת מצמחי מרפא סינים הנקראת Air Supply. Air Supply היא פורמולה המסייעת ומטפלת במצבים רגשיים והפגת מתחים. הפורמולה עוזרת למצבי מתח ולחץ ומטפלת בדיכאון, חרדה והתקפי חרדה. היא עוזרת להתמודד עם מצבי רוח משתנים, סטרס, חוסר שקט נפשי, תחושות מחנק ולחץ בחזה ועוד.
 
מעוניינים במידע נוסף על הטיפול הפסיכולוגי הטבעי? רוצים להשתחרר מהמצבים הרגשיים והנפשיים מהר וביעילות? אנחנו בקיסר הצהוב, מומחים בתחומי נפש האדם כמיטב המסורת הסינית העתיקה, אשר הוכחה כבר פעמים רבות כתורמת למצבי סטרס לחץ וחרדה, מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים לקבלת מידע שימושי והמלצות טיפול בהתאמה אישית.