מוצרי קוסמטיקה טבעיים של מרפאת הקיסר הצהוב
 

הנכם אוהבים את תחום הקוסמטיקה ונוטים להשתמש בתכשירים קוסמטיים באופן תמידי? זה הזמן לעבור לתכשירים טבעיים אשר מטיבים עם הגוף. מרפאת הקיסר הצהוב מעמידה לרשותכם מחלקת קוסמטיקה ואסטטיקה מהטובות ומהמתקדמות ביותר בארץ. הייחודיות במרפאה זו היא שכלל המוצרים והטיפולים שנעשים בה מתבצעים באופן טבעי. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום ותצאו מרוצים!
 
קצת על מחלקת קוסמטיקה של מרפאת הקיסר הצהוב

מרפאת הקיסר הצהוב מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של מחלקות אשר כל אחת מומחית בתחום אחר. בכל שבעת המחלקות הקיימות במרפאה ניתן למצוא את מיטב המטפלים המקצועיים והבכירים ביותר בתחום. אם הנכם מתעניינים בתחום הקוסמטיקה הטבעית תוכלו להגיע אל מחלקת הקוסמטיקה של מרפאת הקיסר הצהוב המעניקה לכם מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים טבעיים ללא שילוב של ניתוחים קוסמטיים ותרופות כימיות המזיקות לגוף. אילו טיפולי קוסמטיקה ניתן לקבל במרפאה?
 

  • מתיחת פנים: טיפולי מתיחת פנים הניתנים במרפאת הקיסר הצהוב מאפשר מיצוק שרירי הפנים, טשטוש קמטים, העלמת כתמי פיגמנטציה וסימני הגיל, מיצוק העור ועוד.
  • טיפולי יופי חזה: עם הזמן, נוכל לשים לב כי החזה שלנו אינו נראה כמעבר וכתוצאה מכוח המשיכה, לידות וגיל הוא נוטה למטה. בכדי לשמור על חזה יפה, מוצק ויציב פותחה עבורכם שיטת טיפול טבעית וייחודית להרמת החזה ומיצוקו של מרפאת הקיסר הצהוב.
  • טיפול להצרת היקפים: הרבה פעמים כאשר אנחנו יורדים במשקל, עודפי השומן אינם יורדים במקומות הבעייתיים אצלנו, במיוחד בשביל זה מרפאת הקיסר הצהוב פיתחה טיפולים ייחודיים להצרת היקפים, הניתנים לביצוע באזור הבטן, ידיים, ירכיים וטוסיק
  • טיפולים למניעת התקרחות ונשירת שיער: מרפאת הקיסר הצהוב פיתחה דרך יעילה לעצור את נשירת השיער וההתקרחות אצל נשים ואצל גברים לא משנה מה הגורם לנשירה. בנוסף להפסקת נשירת השיער הטיפולים גם עוזרים להצמיח שיער חדש באזורי ההתקרחות.
 
כלל הטיפולים הניתנים במחלקה זו נשענים על היסודות והידע העתיק של הרפואה הסינית והם כוללים שימוש בפורמולות ייחודיות של צמחי מרפא סינים, דיקור סיני דיקור סיני לחיזוק ואיזון הגוף, דיקור קוסמטי במחטים מיוחדות שפותחו במיוחד למטרה זו, טיפולי מגע ועיסוי, קרמים ושמפו מיוחדים על בסיס צמחי מרפא ובנוסף מכשור מתקדם המבוסס על עקרונות הרפואה הסינית כמו אינפרא אדום, אוזון, אלקטרודות, ניקוי רעלים דרך כפות הרגליים, סאונות של צמחי מרפא ועוד.
 
קוסמטיקה בלקיחה פנימית של הקיסר הצהוב

בנוסף לכל הטיפולים הנעשים במרפאה, הקיסר הצהוב מציע לכם גם קוסמטיקה בלקיחת פנימית. למעשה מדובר בפורמולה ייחודית הנקראת Beautiful המורכבת מצמחי מרפא סינים המשפיעה על עור הפנים, מותחת את העור, מבהירה וממצקת את האזורים השונים בפנים, מטשטשת קמטים וקמטוטים, מעלימה כתמי פיגמנטציה וסימני הזדקנות ומחזירה את האלסטיות והברק לעור הפנים. אנטי אייג'ינג בכדור אחד.
 
גם הקוסמטיקה בלקיחה פנימית וגם כל טיפולי הקוסמטיקה במרפאה מגיעים ביחד עם ליווי אישי ומקצועי של צוות המומחים של הקיסר הצהוב.
 
נמאס לכם ללכת לקוסמטיקאית ולקבל תכשירים שלא עוזרים? מעוניינים לטפל באופן יעיל ומקצועי בדרך של קוסמטיקה טבעית? רוצים לרכוש תכשירים טבעיים למיצוק ושיפור עור הפנים? זה הזמן לצור קשר עם מרפאת הקיסר הצהוב לקבלת מידע על הטיפולים קוסמטיים והמוצרים מתקדמים והייחודיים. כלל הטיפולים מתבצעים באמצעות מטפלים מקצועיים ומיומנים בתחומם אשר יעניקו לכם טיפול אישי ומסור מתחילת התהליך ועד לסופו.