רפואה טבעית – זה בידיים שלך

האמונה בבסיסה של הרפואה הטבעית היא כי יש בכוחו של הגוף לרפא את עצמו. גישה זו של רפואה אינה עוסקת בדיכוי תסמינים של המחלה,  אלא עוזרת לאדם לבנות אורח חיים בריא בכדי שיוכל לתפקד בצורה הטובה ביותר.
 
רפואה טבעית – טבעי שתוכל לעזור לגופך

השאיפה לרפא את האדם על ידי חיזוק מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף עומדת במרכזה של הענף ששמו רפואה טבעית. רפואה טבעית פועלת לעזור בתכנון דרך חיים בריאה יותר, אשר נתמכת בתזונה, צמחי מרפא, פעילות ספורטיבית ועוד.

רפואה טבעית היא גישה המשלבת ידע מדעי מודרני מבוסס מחקרים יחד עם רפואה מסורתית מהמזרח הרחוק אשר שם יש דגש גדול על הקשר בין גוף לנפש.

אנשים רבים סובלים ממגוון רחב של בעיות רפואיות, גופניות ונפשיות – אלרגיות, כאבי ראש ומיגרנות, הפרעות שינה, כאבי מחזור, הפרעות במערכת העיכול, חרדות, דיכאון ועוד.

אנו, במרכז המומחים של "הקיסר הצהוב", בהנהלתו של בועז ישעיהו, פיתחנו פורמולות ייחודיות מצמחי מרפא, שפועלות על פי השיטה של רפואה טבעית, שיעזרו לכם להתגבר על הבעיות הללו, וישיבו לכם חיוניות ואנרגטיות חזרה לחייכם.
 
רפואה טבעית – דרך חיים

אצלנו, במרכז המומחים של ה"קיסר הצהוב", נוכל להתאים לך פורמולות באופן אישי שיטפלו בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים. הפורמולות הייחודיות של חברת "הקיסר הצהוב" נבדקו מחקרית, ופותחו בצורה כזו שיוכלו לשמש את המטופלים בצורה בטוחה לחלוטין ולאורך זמן ללא תופעות לוואי. ישנו מגוון רחב של מוצרים טבעיים החל מפורמולה המטפלת בהפרעות שינה אשר מרגיעה ומרפה את הגוף, פורמולה לטיפול בכאבי ראש ומחזור אשר מקלה על הכאבים ומשפרת את זרימת הדם, פורמולה להפגת מתחים וחרדות שתרגיע את המערכות בגוף , פורמולה לפוריות האישה שמתאימה לחיזוק הגוף במהלך הריון ושיקומו לאחר הלידה, פורמולה לבעיות אורתופדיות וכאבי מפרקים אשר מחזקת את המפרקים והגידים ועוזרת לזרימת חמצן ודם בגוף בצורה מאוזנת, וכלה בפורמולת אנטי אייג'ינג שמסייעת בהאטת תהליך ההזדקנות של הגוף, ומשפרת את מיצוק וגמישות העור בכדי שיישאר צעיר ורענן, ערכות להרזיה בטוחה שעוזרות לשיפור חילוף החומרים בגוף והרזיה בטוחה שתישמר לאורך זמן.

הפורמולות שלנו, בעלות סגולות בלעדיות, מכילות צמחי מרפא, מהמובחרים ביותר. אנו, בבית "הקיסר הצהוב", אספנו ידע מוכח של אלפי שנים, על מנת שנוכל לפתח את הפורמולות האפקטיביות והאידיאליות לטיפול בבעיות שצצות וחוזרות באוכלוסייה כולה, מגברים, נשים, מבוגרים וצעירים, ועד ילדים ותינוקות.
 
על מנת לקבל פיתרון לבעיות הרפואיות שיש לכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, ונציג מצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את הפורמולה הייחודית שתעזור לכם.