רפואה משלימה במרפאת הקיסר הצהוב - מקצועיות לפני הכל
 

אינם נמצאים בקו הבריאות התקין ומגוון התרופות הסטנדרטיות לא משפרות את מצבכם? זה הזמן לנקוט דרך פעולה שונה במקצת ולהתנסות בכל הקשור לרפואה משלימה של מרפאת הקיסר הצהוב. מרפאה זו מעמידה לרשותכם את מגוון המטפלים המקצועיים ביותר ומציעה לכם הייצע רחב של טיפולים במחירים אטרקטיביים במיוחד. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום!
 
יתרונות טיפולים באמצעות רפואה משלימה

רפואה משלימה זהו אינו תחום חדש והוא התחיל להתפתח כבר לפני אלפי שנים. ניתן לראות כי בשנים האחרונות רפואה זו צברה תאוצה והכרה וכן הצליחה לסחוף רבים אחריה.  הרפואה המשלימה נקראת גם רפואה אלטרנטיבית ורפואה טבעית. תחת כותרות אלו ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים מסוגים שונים אשר יכולים לרפא ולחזק את הגוף באופן יעיל ומהיר. ניתן לטפל בבעיות בריאותיות מסוימות אך ורק באמצעות רפואה משלימה או לשלבה יחד עם טיפול של הרפואה הקונבנציונלית. הבסיס של הרפואה המשלימה שהטיפול נעשה על האדם כמכלול, מטפלים במקביל גם בגוף הפיזי וגם בפן הרגשי. השילוב בין שני אלמנטים אלו, על פי הרפואה המשלימה, הוא זה שיביא לבריאות תקינה ולשיפור איכות החיים. רבים החלו להתנסות בטיפולי רפואה משלימה וניתן לשמוע מספר ביקורות חיוביות מהמטופלים השונים:

  • הרפואה המשלימה מחפשת את שורש הבעיה ולא רק את הסימפטומים כמו ברפואה הקונבנציונלית
  • הטיפול מתבצע באמצעות סקירת אורח חייו של המטופל, הרגליו, סביבת עבודתו ועוד. סקירה זו מבטיחה למטופל הגעה אל שורש הבעיה ומונעת ניסויים מיותרים באמצעות מגוון תרופות כימיות.
  • טיפול ברפואה משלימה יכלול חיפוש אחר הפתרון העמוק ביותר ולא אחר הפתרון המהיר ביותר, דבר המתבצע ברפואה הקונבנציונלית.
 
קצת על מרפאת הקיסר הצהוב

מרפאת הקיסר הצהוב, אשר בבסיסה עומדים עקרונות הרפואה הסינית מציעה לכם מגוון רחב של טיפולים לגוף ולנפש כאחד. הטיפולים בקיסר הצהוב כוללים שילוב של טכניקות טיפוליות מתוך הרפואה הסינית כמו דיקור סיני, דיקור אוזניים, פורמולות מצמחי מרפא, טיפולי מדע כמו שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, ועיסוי, התאמת תזונה והמלצות על שינוי אורך חיים, ביחד עם טיפולים בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם המבוסס על עקרונות הרפואה הסינית. שילוב כל הדברים הללו יוצר לנו את הרפואה הסינית המודרנית שמרפאת הקיסר הצהוב מתמחה בה. המרפאה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי ומנוסה המציע טיפולים בקשת רחבה של נושאים. במרפאת הקיסר הצהוב יש שבע מחלקות טיפול שונות: מחלקת קוסמטיקה ואסטטיקה, מחלקת אנטי אייג'ינג, מחלקת דיאטה והרזיה, המחלקה לרפואה סינית, המחלקה הפסיכולוגית, מחלקת אורטופדיה וכאב ומחלקת ספא ומגע.
 
למי טיפולים של הרפואה המשלימה מתאימים?

רפואה משלימה הניתנת במרפאת הקיסר הצהוב מתאימה לכל אלו שאינם מעוניינים להכניס תרופות כימיות לגופם או מעוניינים לפתור ולהשתחרר מהר מהבעיות הרפואיות שלהם. בנוסף, לרפואה המשלימה יש טיפולים ופתרונות לבעיות רפואיות מסוימות שאין להם מענה ברפואה הקונבנציונלית.
 
רוצים לטפל באופן יסודי ומהיר בבעיה הבריאותית הקיימת אצלכם? רוצים לרפא ולחזק את גופכם באופן טבעי וללא תרופות? צרו קשר עוד היום עם מרפאת הקיסר הצהוב ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.