רפואה סינית במרכז הטיפולים של הקיסר הצהוב

מכיוון שבעולם המערבי, אנו לרוב מקבלים טיפולים קונבנציונאליים המתייחסים אך ורק לסימפטומים מהם אנו סובלים, אבל לא באמת יורדים לשורש הבעיה. במקביל לרפואה הקונבנציונאלית, ישנה גם הרפואה המשלימה, הנקראת גם רפואה אלטרנטיבית, זוהי רפואה הסבורה כי ישנו קשר הדוק בין גוף לנפש. והיא מביטה באדם כמכלול שלם.

רפואה סינית היא רפואה משלימה

רפואה סינית היא אחת זרמים של הרפואה המשלימה. הבסיס של רפואה סינית, הוא הוליסטי, והיא טוענת לקשר הדוק בין גוף לנפש, משמע, מצבים פיזיים הינם ביטוי למצבים נפשיים, ולהפך, מצבים נפשיים יכולים לנבוע ממצבים פיזיים. הרפואה הסינית התפתחה לפני כ- 4000 שנה והיא מבוססת על פילוסופיה סינית עתיקה. יש מספר טכניקות טיפול ברפואה הסינית שהן: דיקור במחטים סיניות, צמחי מרפא סינים, תזונה, טיפולי מגע כמו טווינא, שזה עיסוי סיני, שיאצו ורפלקסולוגיה סינית.

על ההבדל שבין רפואה קונבנציונאלית לסינית

רפואה סינית הפכה בשנים האחרונות להיות שיטת טיפול נפוצה ופופולארית בכל ארצות המערב בהן גם ישראל. מדובר על שיטת טיפול יעילה בעלת הוכחות מוצקות בשטח. לא בכדי היא כה שימושית בקופות החולים ובתי החולים בארץ. בעוד שהרפואה הקונבנציונלית מסתכלת על האדם לפי חלוקה למערכות שונות בגוף וכל רופא מתמחה במערכת אחת, הרפואה הסינית מסתכלת על האדם כמכלול, כלומר כל המערכות והאיברים בגוף קשורים אחד לשני והטיפול נעשה באיזון הגוף כולו. לפי הראיה הסינית, מחלות ובעיות רפואיות נובעות מחולשה או תפקוד לקוי של איבר שגורם לפגיעה ותפקוד לא תקין של איברים אחרים ולכן הטיפול כולל עבודה על הגוף כולו, כאשר מתמקדים באיברים ספציפיים בהתאם לבעיה. מטרת הטיפול ברפואה הסינית זה להביא את הגוף לאיזון אופטימאלי, כלומר להביא את הגוף בחזרה לתפקוד התקין שלו. הטיפול הסיני מסייע הן לפן הרגשי והן לפן הפיזי, וההשפעה היא לטווח ארוך. הטיפול מתאים לכל שכבות האוכלוסייה, מבוגרים וילדים. הרפואה הסינית התפתחה כרפואה מונעת ולכן ניתן ומומלץ להגיע לטיפול כדי למנוע בעיות ומחלות. והיא יכולה לסייע במקום שבו לרפואה הקונבנציונלית אין מענה.

ייחודיות הטיפול הסיני בקיסר הצהוב

במרפאת הקיסר הצהוב, פיתח בועז ישעיהו שיטת טיפול ייחודית של רפואה סינית מודרנית. השיטה דוגלת בשילוב של הידע הסיני העתיק של הרפואה הסינית עם מכשור טכנולוגי חדיש ומתקדם, שעוזר להגיע לתוצאות טובות ומהירות יותר. הטיפול מתחיל באבחון אישי, האבחון כולל בניה של מפה אסטרולוגית סינית לפי תאריך הלידה של המטופל, שיחה אישית ובדיקה של התיק הרפואי הכולל את ההיסטוריה הרפואית ואת כל בדיקות הדם, מעבדה וצילומים. לאחר האבחון בונים תוכנית טיפולים שכוללת דיקור, טיפולי מגע, פורמולות צמחי מרפא ייחודיות של המרפאה וייעוץ תזונה מותאם אישי. בנוסף, בקיסר הצהוב, הטיפול כולל גם עבודה עם מכשור טכנולוגי מתקדם בהתאם לבעיה. הטיפול הסיני המשולב, כמו שנעשה המרכז הקיסר הצהוב, מביא לרגיעה נפשית ובצורה זו לגוף יותר קל לרפא את עצמו. מכיוון שמדובר גם על רפואה מונעת, הרבה מן המטופלים פונים למטפלים גם בזמן שהינם בריאים, על מנת לרכוש אורח חיים בריא יותר ועל מנת למנוע מחלות עתידיות.

מחפשים שיטות ריפוי אלטרנטיביות? מעוניינים במענה הולם לבעיות הבריאותיות שלכם? אנו מזמינים אתכם ליצור עוד היום קשר עם המרפאת הקיסר הצהוב ואחד מצוות המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם!