טיפול רפלקסולוגי מתקדם במסגרת מרכז הקיסר הצהוב

כאשר אנשים מחפשים סיבות לכאבים שונים הפוגעים באיכות החיים שלהם, הם לא תמיד ימצאו את התשובה במשרדו של הרופא או במעבדת הבדיקות. במקרים אלה, מומחה כמו רפלקסולוג יכול לפתור את הבעיה באמצעות תורה עתיקה שמופצת בארץ בצורה האיכותית ביותר באמצעות מרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית. באמצעות טיפול רפלקסולוגי יעיל ואיכותי ניתן לשכוח ממחלות רבות ולהתחיל ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.

מדוע הפכה רפלקסולוגיה לאחת התורות הפופולאריות ביותר בעולם?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה המשלימה – אלו טיפולי רפלקסולוגיה , למרות שהמדע עדיין מתעקש לקרוא לתחום זה פסבדו-מדעי, אלפי מטופלים לא טועים, מדובר בתורה שבאמת עובדת, ומתבססת על ההכרה של הגוף בתור מכלול שלם, שבו יש כמה וכמה מערכות קשר המשפיעות על התפקוד כולו, כאשר אחת מהמערכות האלה חבויות בכפות הרגליים שלנו. לפי תורת הרפלקסולוגיה, יש לנו בכפות הרגליים מפה של הגוף כולו ובאמצעות לחיצות ועיסוי במקומות שונים בכפות הרגליים אנו מטפלים באותן איברים בגוף שאזורים אלו מייצגים. כך, כאשר המטפל מוצא את הנקודה הנכונה ומשפיע עליה באמצעות הלחץ הדרוש, נוצרת ההשפעה החיובית של הטיפול. לפי הרפלקסולוגיה, אנחנו לא רק מטפלים דרך כפות הרגליים, אלה ניתן גם לאבחן את מצב הגוף דרך כפות הרגליים. מדובר בטיפול נפוץ כנגד כאבים שונים, כולל אורטופדיים. עם זאת, רפלקסולוגיה לא מהווה תחליף, אלא תוספת לטיפול מתאים כאשר מדובר במחלה רצינית ו\או כרונית.

התרומה של טיפולים מידי רפלקסולוג איכותי

בניגוד לטיפולים תרופתיים רבים, המטרה של רפלקסולוגיה ותורות אחרות הדומות לה זה ליצור איזון איכותי ובריא בגופו של המטופל. איזון שיישמר לאורך זמן רב ויאפשר שלא לחזור על התהליך בכל פעם מחדש (אלא אם המטופל מעוניין, בניגוד לרפואה הרגילה מדובר בתהליך נעים ביותר). רפלקסולוג שעובדת בצורה איכותית ומקצועית מאפשר למטופל להרגיש כמו חדש וליהנות מאיכות חיים גבוהה ביותר. אנשי המקצוע המיומנים של מרכז הקיסר הצהוב יספקו לכם את כל הטיפולים הדרושים, כולל רפלקסולוגיה. מגוון הטיפולים בקיסר הצהוב נעשים על ידי צוות מומחה ומקצועי עם ניסיון טיפולי רב.

טיפול רפלקסולוגי עם הקיסר הצהוב – להשגת התוצאות הטובות ביותר

מרכז הקיסר הצהוב הוקם על ידי בועז ישעיהו, שלמד את הסודות הגדולים של סין ממקור ראשון – בסין עצמה. ניסיונו הרב אפשר לו ליצור את המרכז הטוב ביותר בארץ לרפואה סינית, רפואה אסתטית המושתת על שיטות הריפוי העתיקות, וגם עיסוק מעמיק בתחום הרפלקסולוגיה, המהווה אבן דרך חשובה ברפואה המשלימה כולה, וגם במיומנותו של בועז ישעיהו שלמד את האמנות לטיפולים אלה מהאנשים המומחים ברמה הגבוהה ביותר בסין, מה שאפשר לו לזכות בכינוי הרם הקיסר הצהוב.

על מנת ליהנות מטיפולים סיניים ומרפואה משלימה באיכות הגבוהה ביותר, שירות איכותי ואדיב, ואפשרות לשפר את הבריאות בכיף והנאה – בואו עוד היום לקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית.