שיאצו – לוחצים על המקומות הנכונים

כמה פעמים הרגשתם שהגוף שלכם מרוקן מאנרגיות, שהבטרייה שלכם הולכת להיגמר והנה אוטוטו תקרסו ולא תוכלו להזיז אפילו אצבע? ובכן, אתם לא לבד! סדר היום הלחוץ המתפקד כאורח קבוע בחייהם של רבים מאתנו יוצר מצבים של לחץ, מתח וסטרס המשפיעים השפעה ישירה על הגוף. אחד הטיפולים המיידים והמניעתיים למצבים אלה ואחרים מטופלים באופן יעיל במיוחד באמצעות שיטת הטיפול המגע שיאצו.

מהי טכניקת השיאצו?

שיאצו הינה טכניקת עיסוי וטיפול, שבאה מתוך הרפואה היפנית. השיאצו מטפל בערוצי אנרגיה מרכזיים בגוף הנקראים מרדיאנים, המרידיאנים המפוזרים לכל אורך הגוף שלנו מקודקוד הראש עד לאזור כפות הגליים. אותם מרדיאנים מתפקדים או לפחות אמורים לתפקד כתחנות כוח זעירות ברחבי הגוף שלנו. אותן תחנות כוח האמורות לעזור לנו בהפעלת הגוף, השרירים והמחשבה. שיאצו הינה טכניקת מגע המתבצעת על ידי לחיצות בסגנונות שונים בהתאם לחומרת הקושי ואישיות המטופל. טכניקת הלחיצות של השיאצו עשויה לבוא לידי ביטוי על ידי לחיצה באמצעות אצבעות, לחיצה באמצעות מרפקים ובאמצעות צידי כף היד של המטפל ברמות חוזק שונות.

מקצועיות המעסה בשיטת שיאצו היא קריטית במיוחד עקב המגע באותן נקודות חוזק וחולשה לשיפור מצבו של המטופל מצד אחד והימנעות מגרימת נזק מצד שני.

עזרה ראשונה לגוף כואב

השיאצו מתפקד גם כטיפול מונע וגם כעזרה ראשונה לסימפטומים שונים, כמו כאבים גופניים ומצבים של חרדות ומתח, הטיפול מרגיע את הגוף ואת הנפש ועוזר למטופל בעת טיפול השיאצו המקצועי להשתחרר מעומס מחשבתי, אותה "אוטוסטראדת" מחשבות קיצונית המביאה אותנו פעמים רבות למצבים גופניים קשים, כמו רעד בידיים וברגליים, כאבים בלתי נסבלים באזור הגב, עמוד השדרה וחוגרת הכתפיים. מרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, היא החברה המספקת מידע ושירותים שונים בתחום הרפואה המשלימה. במרפאה ניתן לקבל מגוון רחב של טיפולים וביניהם טיפולי שיאצו , במרפאת הקיסר הצהוב, טיפולי שיאצו ניתנים על ידי צוות מטפלים מקצועי ומיומן בעלי ידע וניסיון רב.

לאן נעלמו לי האנרגיות – מטען לגוף ולנפש

כמה פעמים הרגשתם ככה או אפילו שאלתם את השאלה הזאת בקול רם? לאן נעלמו לי האנרגיות? למה אני לא יכול להזיז את עצמי ומדוע אני מרגיש שאני רוצה לתפוס תנומה בכל פינה בה אני מתיישב. מדובר במצבים של החלשות אותם מאגרי כוח או תחנות כוח עליהם דיברנו מעלה, הטענת אותם מצברים מתאפשרת במרפאת הקיסר הצהוב באמצעות מגוון רחב של טיפולים בהתאמה אישית. בקיסר הצהוב טיפולי השיאצו וטיפולים רבים אחרים המותאמים לכל מטופל ומטופל באופן אישי בהתאם לבעיה איתה הוא הגיע. טיפולי שיאצו עוזרים למטופל לא רק להקל על הבעיה, אלא אפילו למנוע חזרה של מקרים כאלה בעתיד בעזרת טיפולים מניעתיים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף בדבר טיפולים בשיאצו וטיפולים רבים אחרים, בתחום הכאבים הגופניים והלחצים הנפשיים? צרו קשר עם מרפאת הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, כבר עכשיו או השאירו פרטים ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם האפשרי לשימת קץ לסטרס ולמתח בהם אתם שרויים.